Sorum var Doğurdum arkadaşlar 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evingzg tarafından oluşturulan Doğurdum arkadaşlar 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 779 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum arkadaşlar 🥺
Konbuyu başlatan evingzg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Raziyye

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Dogurmadim hiç ilk doğumum olucak sayenizde biraz korktum acınızı bence siz empati yapıp bizim adımıza keske düşünüp burada detaylandirmasaydiniz az biraz empati olurmu empati yapması gereken kişi sizsiniz
👍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi çok şükür sonunda yaptınız sağlıklı büyüdüm bebeğinize darısı benim başıma inşallah ben de bir yapsam bana da dua edin lütfen artık ben de yapayım
İnşallah tez zamanda tek nefesle kucağına verirler cnm🤲🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimde 1 ay kaldı tabiykide bende korktum .tabiykide kötü niyetle yazılmış birşey değil ama en azından korku stres yaratmiyayim diye düşünmesi gerekti bayanın Allah yardımcimiz olsun İnşallah
Kız senin ilk neyse korkman normal hadi ben 2. Doğum olacak sezaryan olacağı halde okurken bir tırstım 😂😂

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kız senin ilk neyse korkman normal hadi ben 2. Doğum olacak sezaryan olacağı halde okurken bir tırstım 😂😂
Yani dimi bana hanım efendi kızmış kimse tepki vermedi sen neden veriyorsun gibi yazmışta vallaha okuduktan sonra bir düşündüm artık iade etme şansımda yok😄 korkuyorum ne yalan söyleyeyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
B
Yani dimi bana hanım efendi kızmış kimse tepki vermedi sen neden veriyorsun gibi yazmışta vallaha okuduktan sonra bir düşündüm artık iade etme şansımda yok😄 korkuyorum ne yalan söyleyeyim
Bne okuduktan sonra yazacaktım senin gibi keşke bu kadar detaylı anlatmasaydın diye çünkü cidden gebe insanın psikolojisi bozuluyor buna illa ilk kez doğum yapacak biri olması gerekmiyor . Şuan ki psikolojimiz hiç normal değil çünkü . Ama yazmadım yeni doğum yapmış oda diye . Ama keşke bu kadar detaylı yazıp acı çektiğini yazmasaymış

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
B

Bne okuduktan sonra yazacaktım senin gibi keşke bu kadar detaylı anlatmasaydın diye çünkü cidden gebe insanın psikolojisi bozuluyor buna illa ilk kez doğum yapacak biri olması gerekmiyor . Şuan ki psikolojimiz hiç normal değil çünkü . Ama yazmadım yeni doğum yapmış oda diye . Ama keşke bu kadar detaylı yazıp acı çektiğini yazmasaymış
Ayşenur sancım gelene kadar Allah'ım sezeryan olayım dedim🤣🤣🤣 ağrıdan kivranirken😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.