Sorum var Doğurdum arkadaşlar 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evingzg tarafından oluşturulan Doğurdum arkadaşlar 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 770 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum arkadaşlar 🥺
Konbuyu başlatan evingzg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Raziyye

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar üç gündür sancılarla beraber dün daha çok şiddetliendi artık dayanamıyor hale gelmiştim gece 2 de acilden giriş yaptım 4 cm açılma ile ve sancı var diye doğuma yolladılar sabah 7 de doğumum gerçeklesti çok zordu sürekli açılmaya bakmaları soğuk olması nst vb çok sancı çektm ölüm gibi bişeydi bu kızım ölücem ağrıdan sancidan dedim gerçekten Allahım kadınların yardımcısı olsun doğurmak bile yetiyor bence o acı çok ağladım dikişlerimde var 10 cm oldu ve doğum başladı işte ikinmalar vb şeyler kızımi daha kontrol etmediler doktor bilgi vermedi hastalığı hakkında bilen bilir bende yüz olarak ailem eşimin ailesi öyle bişey görmedik ama bilemeyiz hayırlısı çok ağrım var şuanda Allah hepinizi bı avazda kurtarsın inşallah 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Okuyunca o kötü anlarım canlandı gözümde 🥺🥺rabbim o çektiğin acılara karşılık çocuğunu sağ salim sana bağışlasın inşallah ❤️🤲anne olmak kolay mı sanki 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar