Doğurdum, çok şükür bin şükür 💜

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hüma'nın annesi tarafından oluşturulan Doğurdum, çok şükür bin şükür 💜 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,997 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum, çok şükür bin şükür 💜
Konbuyu başlatan Hüma'nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Allahın izni ile bu akşam 38+4 doğumu mu yaptım darısı sizlerin başına 💜
Canım dogum başlangıç sürecini anlatırmısın, 39.2deyım nasıl bırşey le karşılaşacagımı bılmıyorum da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım dogum başlangıç sürecini anlatırmısın, 39.2deyım nasıl bırşey le karşılaşacagımı bılmıyorum da
Hayırlı evlat olsun, Allah analı babalı büyütsün canım 🤗

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı evlat olsun, Allah analı babalı büyütsün canım 🤗
Amin canım. Şöyle ki hafif ağrım vardı kasıklarımda akşama doğru suyum geldi su geldikten sonra fena sancılarım başladı yarım saat daha hastaneye gitmesem evde kesin doğuruyomuşum gider gitmez de doğurdum ikinci gebelikti ve kolay bir doğum sürecim oldu çok şükür

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım. Şöyle ki hafif ağrım vardı kasıklarımda akşama doğru suyum geldi su geldikten sonra fena sancılarım başladı yarım saat daha hastaneye gitmesem evde kesin doğuruyomuşum gider gitmez de doğurdum ikinci gebelikti ve kolay bir doğum sürecim oldu çok şükür
Tşk ederim canım 🤗🤗bende su yok su gelse açılmada var tıpaçta geldi sancı da var 😂varda var ama su yok

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Tşk ederim canım 🤗🤗bende su yok su gelse açılmada var tıpaçta geldi sancı da var 😂varda var ama su yok
İlla suyun gelmesini beklemezler ki canm bebeğin suyunu doğum anı drlar da patlatıyor illa onun gelmesini bekleme yani sancıyla da başlayabilir doğum sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar