Doğurdum çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Doğurdum çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,740 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum çok şükür
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim kuvezde dua edin kızlar iyi olsun birlikte çıkalım
Hayirli saglikli sihatli olsun canim.rabbim dualarini kabul etsin ama korkma kuvezde diye birsey olmaz diger baska saglik problemleri yoksa.. sadece biraz erken gelmis doktorlarda guclendirmek amacli turuyorlar..bi kac gune toparlar hemen sana verirler zaten sende emzirmeye baslayinca kendini cok cabuk toparlar.. korkma sadece biraz sabir..rabbim bu surecte yardimcin olsun..

37 haftalık doğdu canım sancılarım çok oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu küçük diye

Kilosu küçük diye

Kilosu küçük diye

Amin canım birden sancım tuttu bebek de zayıf diye kuveze aldılar
Canım benim Allah analı babalı büyütsün erken doğduğu için biraz toparlayana kadar durur tabi çok şükür başka bir sıkıntısı yok 😇

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kac kilo doğdu bebisin canım. Uzulme Allah baska dert vermesin cicegim bikac gune toparlar minnakimiz birlikte gecersiniz yuvaniza😇
Anne karnında ciğerleri enfeksiyon kapmis erken doğum oldu yüzden

Hayirli saglikli sihatli olsun canim.rabbim dualarini kabul etsin ama korkma kuvezde diye birsey olmaz diger baska saglik problemleri yoksa.. sadece biraz erken gelmis doktorlarda guclendirmek amacli turuyorlar..bi kac gune toparlar hemen sana verirler zaten sende emzirmeye baslayinca kendini cok cabuk toparlar.. korkma sadece biraz sabir..rabbim bu surecte yardimcin olsun..
Amin inşallah , anne karnında ciğerleri enfeksiyon kapmis

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Şu mubarek günde Allah yardımcınız olsun , sağlıkla.ikinizde evinize dönersiniz inşalla❤🤲 kaç kilo doğdu bebiş cnm

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şu mubarek günde Allah yardımcınız olsun , sağlıkla.ikinizde evinize dönersiniz inşalla❤🤲 kaç kilo doğdu bebiş cnm
2 450 canım burda kalacak ciğerleri enfeksiyon kapmis

Canım benim Allah analı babalı büyütsün erken doğduğu için biraz toparlayana kadar durur tabi çok şükür başka bir sıkıntısı yok 😇
Anne karnında ciğerleri enfeksiyon kapmis o yüzden yatıyor canım solunum sıkıntısı var

Anne karnında ciğerleri enfeksiyon kapmis o yüzden yatıyor canım solunum sıkıntısı var

Son düzenleme:

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun en yakın zamanda toparlarsiniz ve birlikte evinize girersiniz umarım ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar