Sorum var Doğurdum çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadime gg tarafından oluşturulan Doğurdum çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,928 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum çok şükür
Konbuyu başlatan Fadime gg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadime gg

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın olsun canım ben yarın 39 oluyorum inşallah. Senin belirtin falan neydi yazsana biraz bizim kız gelmiyor daha
Gece kasıklarım ve belim ağrımaya başladı ben çok çabuk hasteneye geldim sen sen ol hemen gelme evde çek hastenede mahvettiler beni çok uzun sürdü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gozunaydin canım ne güzel pamuğu kokla dinlen sende yorgunsundur baya. darısı tüm hamişlere ve bana inş 39+5 pazartesi hayirlisiyla doğum yaparım bende inş artık yoruluyorum 2 güne bı kontrole git alttan muayene ol zulüm bana.
Rabbim kurtarsin büyük bı mucize gerçekten doğduğu andan itibaren herşeyi unutuyorsun

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kizlar 18 saatlik sancı sonrası çok zor bı doğumum oldu ama çok şükür bebeğimde bende iyiyiz rabbim günü az kalan annelere bı avazda kurtulmayı nasip etsin ins 38.haftada doğum yaptım 3200 minik bı bebeğim oldu Rabbime şükürler olsun
Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün inşallah darısı bizlere😍🌹

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kizlar 18 saatlik sancı sonrası çok zor bı doğumum oldu ama çok şükür bebeğimde bende iyiyiz rabbim günü az kalan annelere bı avazda kurtulmayı nasip etsin ins 38.haftada doğum yaptım 3200 minik bı bebeğim oldu Rabbime şükürler olsun
Gözün aydın canım Allah'ım yavrunu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲🥰 darısı isteyenlere olsun

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canim Rabbım analı babalı büyütmek nasip etsin inş

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Oy oy oy maşallah balım🥰 Rabbim analı babalı büyütmeyi nasib etsin sana ve ailene bağışlasın canım 🥰🥰🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın cnm 🥰 cnm niye bu kadar uzun sürdü açılman olmadı mı ki? Ve ilk dogumun mu

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
Gozunaydin canım ne güzel pamuğu kokla dinlen sende yorgunsundur baya. darısı tüm hamişlere ve bana inş 39+5 pazartesi hayirlisiyla doğum yaparım bende inş artık yoruluyorum 2 güne bı kontrole git alttan muayene ol zulüm bana.
Rabbim kurtarsin büyük bı mucize gerçekten doğduğu andan itibaren herşeyi unutuyorsun
Amin canım Allah razı olsun inşallah benim de hepimiz için temennim o. Doğurdum postu açmak nasip olsun hepimize tez vakitte inşallah 🤗

Allah bağışlasın cnm 🥰 cnm niye bu kadar uzun sürdü açılman olmadı mı ki? Ve ilk dogumun mu
Açılma 4cm ile başladı devamı gelmedi ebe geldi gitti alttan muayene etti açılma olsun diye olmadı ama çok şükür kurtuldum ilk doğumum değil 3.ama diğer çocuklarım büyük aradan zaman çok geçince zor bı doğum oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar