Doğurdum çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Süreyya tarafından oluşturulan Doğurdum çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,539 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum çok şükür
Konbuyu başlatan Süreyya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙
İ

İkinciyeanne:)))

Guest
Merhaba kızlar biraz zor oldu ama bitti doğurdum. 5santim açılma ile geldim 9santim olmasına rağmen bebek doğum kanalına girmemişti direk sezaryen oldum ağrım sızım çok var.
Gözünüz aydın Allah sağlıklı, hayırlı evlat eylesin. Komplemi uyutuldun, belden uyuşmalı mı canım??

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar biraz zor oldu ama bitti doğurdum. 5santim açılma ile geldim 9santim olmasına rağmen bebek doğum kanalına girmemişti direk sezaryen oldum ağrım sızım çok var.
Gözün aydın hayatim Allah analı babalı büyüsün inşallah . Darısı başıma inşallah bende sag Salim kucagima alirim bebegimi

Süreyya

Kayıtlı Üye
rank
Gözünüz aydın Allah sağlıklı, hayırlı evlat eylesin. Komplemi uyutuldun, belden uyuşmalı mı canım??
Allah razı olsun canım belden uyuşmali
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende hiç acilma olmadi doğum durdu bende sezeryan oldum
Hayırlısı olmuş canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah

Gözün aydın hayatim Allah analı babalı büyüsün inşallah . Darısı başıma inşallah bende sag Salim kucagima alirim bebegimi
Allah razı olsun canım Allah bu avazda kurtarsın seni inşallah

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım belden uyuşmali

Hayırlısı olmuş canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah

Allah razı olsun canım Allah bu avazda kurtarsın seni inşallah
Amin

G

Gül 🌹

Guest
Hayırlı olsun canım çok şükür kavusmussun bebeğine güle güle sağlıkla büyüt inşaallah darısı tüm bebek bekleyenlerin başına

Tüm sayfalar yüklendi.