Sorum var Doğurdum kızlar😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Doğurdum kızlar😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,105 kez görüntülenmiş, 199 yorum ve 51 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum kızlar😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah kuzum benim bütün acısını karnından çıkardı demekki. Baya yormuş kendini 😂
Tek sıkıntı tekme işi haoa devam ediyor hemde karnıma 😂😂 gazını çıkarmak için kucağıma alıyorum ayakları ile dikislere vuruyor yaramaz 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız çok ponçiktir eminim minnak minnak eller ayaklar karnımızda ki kadar canımızı yakamazlar 😂
😂😂Yok kuzum o kadar sert de değil ponçikte 😂😂 ama aynı ben merveee rüyamda gördügim bebeğin kopyası resmen küçük burun küçük kulak siyah saç 😍😍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
😂😂Yok kuzum o kadar sert de değil ponçikte 😂😂 ama aynı ben merveee rüyamda gördügim bebeğin kopyası resmen küçük burun küçük kulak siyah saç 😍😍
Maşallah maşallah tam istediğin gibi oldu desene 😂 şahsen bende merakla bekliyorum bakalım 9 ay boyunca kocamı mı taşıyacam kendimimi 😂😂

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Gozun aydin canim😍Allah anali babali buýutsun😍🤲bende bugun hastaneden eve burakiliyorum umarum hepimizin bebeklermizle birge saglikli mutlu ömru ola

Merhaba güzel anneler en son suni sancı verildi demiştim doktorlar durmadan antibiyotik yapıyordu en son dayanamayıp sordum neden bu kadar çok antibiyotik yapıyorsunuz diye 🥺 vucudumda enfeksiyonu olduğunu ve yattigim günden beri yükseldiğini söylediler açılma için durnadan bakıyorlardı ama açılma olmadı o kadar suni sancıya rağmen en son doktorum enfeksiyon bebeğe geçecek artık doğum olmak zorunda dedi ve acilen sezeryana alındım bana hala antibiyotuk tedavisi sürüyor ama şükür Kayra'm çok iyi 😍😍 doktor tam zamanlama dedi doğum için şuan yatıyorum şükür ki oğluşum emiyor 😍😍 ilk kakasını da yaptı 🤭. Sağlığı şükür yerinde bana dua eden bütün annelerden Allah razı olsun rabbim hepinizi bir avazda kurtarsın inslahh kuzularım darısı sizlerin başına sağ salim kavuşun miniklere.
(Saat 21.20 de doğdu ❤️) annelik çok değişik bir şeymiş sesini duyduğum an doğumhane de ağladım 🤭🤭. Ve sezeryan şükür ki bende bir etki bırakmadı kendi işimi jendim halledebiliuorum annem sadece nazar değecek diye koluma giriyor 😂😂. En kısa sürede Kayra beyin fotosunu atacam @Mervercan bu arada aynı ben Mervem 😂😂 saçlar simsiyah burun ve kulak küçücük 🤭🤭
Hayırlı olsun canm bnm rabbim analı babalı büyütsün acısını gostermsin insalh

Öperim balım sende meleğini öp benim yerime 😍😍tatlı bidiklar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende kuzum 😘♥️

Amin kuzum Allah razı olsun 😘♥️

Kuzum şükür iyiyim Rabbim hep yanımdaydı bunu sonuna kadar hissettim ne kadar sezeryan istemesem bile doktorun da bende enfeksiyon aniden artınca mecburen ameliyata girmeden 1 saat önce alınan bir son dakika kararı oldu annemden ayrılırken çok ağladım 🥺 sonra toparladım Doktorlar sağolsun ameliyathanede baya güldürdü beni konuştuk ettik ameliyat sırasında bile konuştuk canlı cnali gördüm 🤭🤭 habeleri yok ama yukarı takılan ışıktan her şeyi izledim Kayra nın çıkış anını hiç bir şeye değişmem o ilk ağlamasi duyduğum an hıçkırıklara boğuldum orda 🥺. Şuan bir daha olsa bir daha yaparım diyorum Allah'ım herkese yaşatsın bunu hele bizi aynı odada farklı yataklara aldiklarin da ona ilk annem dediğimde gözlerini açıp bana bakması çok değişikti sanki o anı bekliyor gibi 😍. Ay şuan anlatırken bile gözlerim doldu 🥺🥺
Okurken çok duygulandım benim de bu anladı yaşamama çok az kaldı❤️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler en son suni sancı verildi demiştim doktorlar durmadan antibiyotik yapıyordu en son dayanamayıp sordum neden bu kadar çok antibiyotik yapıyorsunuz diye 🥺 vucudumda enfeksiyonu olduğunu ve yattigim günden beri yükseldiğini söylediler açılma için durnadan bakıyorlardı ama açılma olmadı o kadar suni sancıya rağmen en son doktorum enfeksiyon bebeğe geçecek artık doğum olmak zorunda dedi ve acilen sezeryana alındım bana hala antibiyotuk tedavisi sürüyor ama şükür Kayra'm çok iyi 😍😍 doktor tam zamanlama dedi doğum için şuan yatıyorum şükür ki oğluşum emiyor 😍😍 ilk kakasını da yaptı 🤭. Sağlığı şükür yerinde bana dua eden bütün annelerden Allah razı olsun rabbim hepinizi bir avazda kurtarsın inslahh kuzularım darısı sizlerin başına sağ salim kavuşun miniklere.
(Saat 21.20 de doğdu ❤️) annelik çok değişik bir şeymiş sesini duyduğum an doğumhane de ağladım 🤭🤭. Ve sezeryan şükür ki bende bir etki bırakmadı kendi işimi jendim halledebiliuorum annem sadece nazar değecek diye koluma giriyor 😂😂. En kısa sürede Kayra beyin fotosunu atacam @Mervercan bu arada aynı ben Mervem 😂😂 saçlar simsiyah burun ve kulak küçücük 🤭🤭
Canımmmmmmm çok çok sevindim uzunnnn seruvenin sonuna geldin ve sende kavustun yavruna şükürler olsun al bakalım şimdi sevebildiğin opebildigin kadar öp meleğini 😍😍😍gözün aydın güzel arkadaşım güle güle sağlıkla büyüt bebeğini insallah❤❤❤❤❤❤

Maşallah maşallah tam istediğin gibi oldu desene 😂 şahsen bende merakla bekliyorum bakalım 9 ay boyunca kocamı mı taşıyacam kendimimi 😂😂
Vala ben iki cocugumda da kocamı taşimisim kuzum inşallah sen kendini tasiyosundur🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.