Sorum var Doğurdum kızlar 🥰🥰😍😍✨🙋🧚💃😘

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Doğurdum kızlar 🥰🥰😍😍✨🙋🧚💃😘 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,555 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum kızlar 🥰🥰😍😍✨🙋🧚💃😘
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dm.dzyl

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Herkese çok teşekkür ederim . Normal doğum oldu evet ama 13 saatçik suni sancı aldım ilk almaya başladığımda 4 cm açıklığım vardı sonra saatlerce bekledim ve 6 cm e çıktı ve doktor suyumu patlattı aradan 2 saat geçmeden 9 cm ile doğuma aldılar beni ve son ıkınmalarda iyicene doktoru dinledim bağırmak yerine sadece sancı gelince yatak ucuna tutunarak çömelip ikindim ve ardından bebek geldi . Doğum süreci ne kadar zor olsada inanın ki o bebeğin geldiği ilk an onu gördüm ya gülmeye başladım ve sancıları unuttum Allah'a şükür sanki sancı çekmemiş gibi oldum . Kimse korkmasin o gün gelince sadece düşünün ki birkaç saate bebeğim yanımda olacak ne gerek var yeri göğü inletmeye acı çekilir ama doktorumun dediği gibi cenneti hak eden anneler o kadar basit mi cenneti kazanmak sancı olcak dayanın geçer 😅😅 şuan miniğin kokusu o kadar güzel ki herşeye bedel ve inanın ikinciyi de istiyorum yani 😘😘😘💃💃💃

Bengisu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şükür 25.10.2022 ve 20.20 de normal doğumum oldu . Buradaki herkese teşekkür ediyorum . Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin inşallah . Evlat isteyen her anneye de bu duyguyu nasip etsin inşallah 😘😘😘🥰🥰🥰🥰
Senin adına çok mutlu oldum inşallah sağ salim bebeğini kucağına almışsın rabbim herkese kolay doğum nasip etsin 🥰🥰🥰 Allah analı babalı büyütsün

Arzu eren

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şükür 25.10.2022 ve 20.20 de normal doğumum oldu . Buradaki herkese teşekkür ediyorum . Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin inşallah . Evlat isteyen her anneye de bu duyguyu nasip etsin inşalla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar çok şükür 25.10.2022 ve 20.20 de normal doğumum oldu . Buradaki herkese teşekkür ediyorum . Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin inşallah . Evlat isteyen her anneye de bu duyguyu nasip etsin inşallah 😘😘😘🥰🥰🥰🥰
Hayirli olsun Allah anali babali buyutsun canim bnde gecen ayin 25.de yaptim ayni saatlerde😊

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herkese çok teşekkür ederim . Normal doğum oldu evet ama 13 saatçik suni sancı aldım ilk almaya başladığımda 4 cm açıklığım vardı sonra saatlerce bekledim ve 6 cm e çıktı ve doktor suyumu patlattı aradan 2 saat geçmeden 9 cm ile doğuma aldılar beni ve son ıkınmalarda iyicene doktoru dinledim bağırmak yerine sadece sancı gelince yatak ucuna tutunarak çömelip ikindim ve ardından bebek geldi . Doğum süreci ne kadar zor olsada inanın ki o bebeğin geldiği ilk an onu gördüm ya gülmeye başladım ve sancıları unuttum Allah'a şükür sanki sancı çekmemiş gibi oldum . Kimse korkmasin o gün gelince sadece düşünün ki birkaç saate bebeğim yanımda olacak ne gerek var yeri göğü inletmeye acı çekilir ama doktorumun dediği gibi cenneti hak eden anneler o kadar basit mi cenneti kazanmak sancı olcak dayanın geçer 😅😅 şuan miniğin kokusu o kadar güzel ki herşeye bedel ve inanın ikinciyi de istiyorum yani 😘😘😘💃💃💃
Maşallah canım hayırlı uğurlu olsun rabbim hayırlı ömürler versin miniğe o kadar güzel anlatmışsınki doğumu yakın olan bizlere morel vermiş oldun çok teşekkür ederim kendi adıma bu kadar güzel anlattığın için 😘😍

Z

Zümre

Guest
Can
Sağlıkla büyüt bebegini canim benimde artik gülerim yaklaşıyor bende normal.istiyorum bi okadarda korkuyorum

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Can

Sağlıkla büyüt bebegini canim benimde artik gülerim yaklaşıyor bende normal.istiyorum bi okadarda korkuyorum
Korkma cnm ben çok dua ettm salavat çektim sancı geldikçe düşünmemeye çalıştım hep geçer geçer diye düşündüm Allah'a şükür benden önce 7 doğum oldu dogumhanede hepsine de şahitlik ettm ama kendimi korkutmamaya çalışarak aksine bagirmadan bekledim bekledim sabır çok önemli 😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım hayırlı uğurlu olsun rabbim hayırlı ömürler versin miniğe o kadar güzel anlatmışsınki doğumu yakın olan bizlere morel vermiş oldun çok teşekkür ederim kendi adıma bu kadar güzel anlattığın için 😘😍
Amin inşallah canm. Sabredin sadece dua edin rabbim yardım ediyor . İnşallah acı çekmeden geçer dogumlariniz🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.