Sorum var Doğurdum kızlar 🥰🥰😍😍✨🙋🧚💃😘

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Doğurdum kızlar 🥰🥰😍😍✨🙋🧚💃😘 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,562 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum kızlar 🥰🥰😍😍✨🙋🧚💃😘
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dm.dzyl

alya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şükür 25.10.2022 ve 20.20 de normal doğumum oldu . Buradaki herkese teşekkür ediyorum . Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin inşallah . Evlat isteyen her anneye de bu duyguyu nasip etsin inşallah 😘😘😘🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar çok şükür 25.10.2022 ve 20.20 de normal doğumum oldu . Buradaki herkese teşekkür ediyorum . Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin inşallah . Evlat isteyen her anneye de bu duyguyu nasip etsin inşallah 😘😘😘🥰🥰🥰🥰
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah darısı bize😇❤️

Maşallah canım hayırlı uğurlu olsun rabbim hayırlı ömürler versin miniğe o kadar güzel anlatmışsınki doğumu yakın olan bizlere morel vermiş oldun çok teşekkür ederim kendi adıma bu kadar güzel anlattığın için 😘😍
Ay ne guzel inşallah bizimde kolay geçer lütfen dua et bizede🥰

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Go
Kızlar çok şükür 25.10.2022 ve 20.20 de normal doğumum oldu . Buradaki herkese teşekkür ediyorum . Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin inşallah . Evlat isteyen her anneye de bu duyguyu nasip etsin inşallah 😘😘😘🥰🥰🥰🥰
Gozun aydın canım Allah analı babalı büyütmek nasıp etsın inşallh 🥰🥰 darısı bıze inşallh

Ay ne güzel yaaaa imreniyorum söyle postlar görünce Allahım analı babalı büyütsün inşallah kuzummm darısı bizlere gözün aydin🥰❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️🥰
Darısı bıze inşallh demoşşş

Tüm sayfalar yüklendi.