Doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,836 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğurdum
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Aman sütün gelsin canımm benim aman diyim dikkat et gogus ucun catlamasin catlarsa geri dönüşü imkansiz gibi 😣😣 gogus kremi gogus kalkanı muhakkak kullan
Valla kuzum sütümü sağıyorum emziremiyorum yeterki çocuğum doysunda gerisi önemli değil dedim ama canım çok acıyor çocuk beni emiyor ben ağlıyorum çocuk ağlıyor dayanılmayacak bi acı meğerse yanlış emziriyormuşum bebeği 🥺 ucunu paramparça yaptı böyle kullanıyorum hepsini ama çok süslüyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualarını eksik etme hepimize gülüm
dualarımızdasınız 🥰🤲🏻🤲🏻

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Offf deme kuzum ya😖😖 sadece ucunu emmemesi lazımmış o kahverengi bolgenin hepsini agzina sokmak gerekiyomis benim de kizimda cok catlamisti allahim neler cektim ya😖😖
Valla kuzum sütümü sağıyorum emziremiyorum yeterki çocuğum doysunda gerisi önemli değil dedim ama canım çok acıyor çocuk beni emiyor ben ağlıyorum çocuk ağlıyor dayanılmayacak bi acı meğerse yanlış emziriyormuşum bebeği 🥺 ucunu paramparça yaptı böyle kullanıyorum hepsini ama çok süslüyor

dualarımızdasınız 🥰🤲🏻🤲🏻

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
4000 kg canım

Bir avazda kurtulun inşallah annişler sizde 🌸

Saol canım benim
Masallah cnm kilosu supermis zor olmadi mi normal dogumun genelde kilolu bebek zor oluyomusta birde ne yiyip ne ictin bebek kilo almasi icin oneride bulunurmusun

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm geliyor canımmm 😭

5 tane dikişim var canım

hiç bişey hissetmiyorum aşkım şimdi 5 tane dikişim var sızlıyor sadece o kadar olacak 4 kg doğdu benim bebeğim 🥰 rabbim sizide bi avazda kurtarsın
Ablacım sen ne yiyip içtin maşallah bankada söyle inşallah benim bebeğimde kilosu iyi olur ilk bebegim 2 kilo doğdu bunda korkuyorum 🥺😞😔

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Masallah cnm kilosu supermis zor olmadi mi normal dogumun genelde kilolu bebek zor oluyomusta birde ne yiyip ne ictin bebek kilo almasi icin oneride bulunurmusun
Canım ben tam tahıllı ekmek yedim sürekli bide son zamanlarda ben çok fazla maydonoz yedim bi kamyon maydonoz yemişimdir yani denendi ve onayladı 😃 ceviz, kraker, meyve bunları çok tüketiyordum ekstra bişey yemiyordum çocuğum kilo alsın diye ve doktorum 3,700 kg dedi 4 kg beklemiyorduk normal doğum oldu ama epidural normal oldu ah ah her doğumun kendine göre zorluğu tabiki var ama çok şükür rabbim benim 2 3 saat sürdü suni sancıyla doğumum yani ben normalde 4 kg falan doğuramazdım hayatta 😇 tabi bu konuda doktorda çok önemli 🤲🏻 Canım doktorum çok yardım etti bana 👩🏻‍🍼

Hayırlı olsun canım gözün aydın merak ettik seni nasil geçti ,sancı epiduralde hissettin mi öp bebişi yerimize ⚘⚘⚘😘😘💖
Hissedilmez kuzum tabiki hisseddiyorsun herşeyi doğum doğumdur yaşıyorsun o acıyı ama tatlı bir acı 🤱🏻

Ablacım sen ne yiyip içtin maşallah bankada söyle inşallah benim bebeğimde kilosu iyi olur ilk bebegim 2 kilo doğdu bunda korkuyorum 🥺😞😔
Canım ben tam tahıllı ekmek yedim kesinlikle kilo aldırıyor çocuğa badem, hurma, meyve yeşillik yedim bol bol benim yediklerimde bebişime gitmiş iste kuzum rabbim sağlıklıma kucağına aldırmayı nasip etsin kuzum

Ahhhh canım bacım gözün aydin sağlıkla aldın kucağına çok şükür çok mutlu oldum in anki iyi olunda gerisi önemli değil op bebisi bizim için 😇😇😇😍😙
Canım benim allah razı olsun sıra sende hayırlısıyla bir avazda kurtul sen de şuraya söyle doğurdum yazda sevinelimmm 🥰🥰🥰🌸🌸🤰🏻 Az kaldı seninde 👩🏻‍🍼

Son düzenleme:

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben tam tahıllı ekmek yedim sürekli bide son zamanlarda ben çok fazla maydonoz yedim bi kamyon maydonoz yemişimdir yani denendi ve onayladı 😃 ceviz, kraker, meyve bunları çok tüketiyordum ekstra bişey yemiyordum çocuğum kilo alsın diye ve doktorum 3,700 kg dedi 4 kg beklemiyorduk normal doğum oldu ama epidural normal oldu ah ah her doğumun kendine göre zorluğu tabiki var ama çok şükür rabbim benim 2 3 saat sürdü suni sancıyla doğumum yani ben normalde 4 kg falan doğuramazdım hayatta 😇 tabi bu konuda doktorda çok önemli 🤲🏻 Canım doktorum çok yardım etti bana 👩🏻‍🍼

Hissedilmez kuzum tabiki hisseddiyorsun herşeyi doğum doğumdur yaşıyorsun o acıyı ama tatlı bir acı 🤱🏻

Canım ben tam tahıllı ekmek yedim kesinlikle kilo aldırıyor çocuğa badem, hurma, meyve yeşillik yedim bol bol benim yediklerimde bebişime gitmiş iste kuzum rabbim sağlıklıma kucağına aldırmayı nasip etsin kuzum

Canım benim allah razı olsun sıra sende hayırlısıyla bir avazda kurtul sen de şuraya söyle doğurdum yazda sevinelimmm 🥰🥰🥰🌸🌸🤰🏻 Az kaldı seninde 👩🏻‍🍼
Maydonozu oylecemi yedin yani nasi desem eline alip alip yedin cerez gibi dimi o saydiklarindan haric neler yedin kuru baklagil hamurisi sebze falan yemedinmi

Tüm sayfalar yüklendi.