Dogurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Dogurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,167 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 38 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogurdum
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya
Canim hala bebek uyudu bebek açıktı bebek kalktı diye hitap ediyorum daha ismini söyleyemedim çok tufa benim de iki oğlan dan sonra kız aşk ki ne aşk uyursa özlüyorum Allahım hepimizin evlatlarını sağlıkla nasip etsin inşallah kac ben duşumu iki gün sonra aldım şimdi de iki güne bir aliyorim bebeğimde göbeği bir haftdaa düştü iltihap vardı doktor göbeği yakti iki gün sonra bayi yap dedi dokuz gün sonra yaptırdım banyo ama öncesinde kafasını yikadim teyzesi ama benim hala hatim var 😔
Ya inşAllah her şey çabuk geçer benim de kızım 30 agustos doğdu 5ayın içinde şubatda azar azar ek gıdaya başlamayı düşünüyorum. Zaman işte nasıl geçiyor anlayamıyoruz.
Benim kızın göbeyini ben düşürdüm 😒 öyleki 5 gün hastanede kaldım göbek kurumuşdu yani daha kopmamışdı evde kızım agladı beşiyinden kucagıma aldım emzirmek için bide baktım kızım bagırarak agladı bende korkdum noldu diye bide baktım tak diye göbek yere düşü verdi çok kızdım kendime işte sezeryan hali agrıdan nasıl davranacagımı bilemedimki..işte sonra kızımda göbek fıtıgı yarandı kendi kendiliyinden geçdi çok şükür
Benim dikiş baya iyileşmesi uzun sürdü sulanıp kokuyordu kızarıyordu 1 aya anca iyileşdi sonra sütümle uğraşdım
Hastaneden eve geldiyimin sabahı büyük oglum gece hopladı üzerime uykudan korkarak ayıldım lohusa lohusa korkdum bide.
Sonra yavaş yavaş sütüm azalmaya başladı naapsam fazla gelmedi mamaya başladım 2 bucuk aylık ken. Şimdi şükür ediyorum 60 ml anne sütüm oldugu zaman. İşte mamada veriyom memede.
Bi dönem meme istemedi zorla başardım şimdi mamada yiyor memede
Zamanla bu da geçiçek ya.
Her şey düzelicek.
Sabr etmek lazım bide her şeyin iyi olduguna inanmak
Ben hastanede ölüyorum zann etmişdim şimdi herşey yolunda bebeyim büyüyor abileri seviyor evin neşesi oldu agu gugu diyor daha ne isteye bilirim Allahdan 😇😇😇😇🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala super olmusss ohhh canima değsin 😅😅🤭
Valla hala kimlik çıkmadan sanki inanamıyorum ben masal istedim kbaul etmedi semraya şükrettim ay kaynanam görmen lazımdı ismi kabullenmiyo ismi soranlara daha belli değil diyor cunki eşim herkese duyurdu bessey diye buda havalara girdi 🤭semrayi kbaul etmezdim baktım yedi tane elti herbiri bir yandan kaynım bessey dediyse bessey dir yoksa duyurmaz kimseye diyorlar bende semrayi kabul ettim masal olsa bukadar oturmadı kimseye karısının adını koydu deyince iyi oturudu 🤭🤭🤭❤️

Tüm sayfalar yüklendi.