Doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,570 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 45 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğurdum
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah kuzum Allah razı olsun ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür kuzum bebiş bu dünyaya alışmaya çalışıyor tek korkum sarılık işte. Benim ağrılar da hafifledi ama ödem tuttu her yerim. Ayaklarım bacaklarım iki kat oldu maalesef sezeryanın bu kötülüğü varmış

Allah razı olsun kuzum bebişte bende iyi olmaya çalışıyoruz tek sorunum bebek sarılığı ve ödemlerim 🤦🏻‍♀️
Cok şükür kuzum hep iyi olun inşaallah 🙏😍 sarılığı var hiç? İnşaAllah olmaz kuzum bol bol emzir Allah yardımcın olsun İnşaAllah kuzum ödemde biran önce gider inşaAllah bol su tüket vücütdan cıksın ödem cok kötü yaa🤦

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah kuzum Allah razı olsun ❤️

Çok şükür kuzum bebiş bu dünyaya alışmaya çalışıyor tek korkum sarılık işte. Benim ağrılar da hafifledi ama ödem tuttu her yerim. Ayaklarım bacaklarım iki kat oldu maalesef sezeryanın bu kötülüğü varmış

Allah razı olsun kuzum bebişte bende iyi olmaya çalışıyoruz tek sorunum bebek sarılığı ve ödemlerim 🤦🏻‍♀️
Bol emzir cnm emziedikce sarılığı azalır ödemlerini de dert etme geçer benim odemelrim berbattı geçeceğine hiç inancım yoktu ama şükür 10 günün sonunda geçti hepsi ☺️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah 9 da yatışım yapıldı ve tam 13:30 da Yuşa Han beyin doğumu gerçekleşti. Şuan ikimizin durumuda gayet iyi çok şükür ama benim çok ağrılarım var oda zamanla geçer heralde. Beni merak edip dua edenlere çok teşekkür ederim ❤️
Gözün aydın canim anca yazabiliyorum biraz sorun vardı hayırla sağlıkla büyüt bebisini inşallah darısı evladını bekleyenlere

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar