Doğurdum..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Doğurdum.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,233 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum..
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz
Spinal anestezi ile doğum yapacaktım uyuşturamadılar normalde o iğne acıtmıyo ama öyle bi ağrı oldu ki sağ ayağımda da öyle bi elektrik carpar gibi oldu sonra bayılacak gibi oldum gözlerim kapandı anladım birşeylerin ters gittiğini uyardım birşey yok sakin ol dediler sonra uyuşmadım söyledim uyuşmadım diye yok uyuştun sana öyle geliyo diyo uyuşmadım şu an ayaklarımı kendim kaldırıyorum dedim kaldırdım çektim sonda taktılar hissettim dr hatta sonda takılıyor stres yapma dedi hissediyorum zaten dedim sonra ellerimi bağladılar ki ben kendim istedim uyanık olmayı asla narkoz istemiyorum diye de söyledim o sıra haber vermeden kestiler öyle bi hissettim ki o acıyı anlatılmaz birşey o çığlıklarıma hala karnımı açmaya çalışıyolar sonra hissediyo dediklerini duydum hemen uyuttular sonrası inanılmaz acı ağrı hala karnımda acısını hissediyorum.Travma oldu gece bile aklıma geldikçe kalkıp ağlıyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin,Teşekkür ederim canım

Amin teşekkür ederim canım benim hala ağrılarım var hele de aklima geldikçe ağlıyorum hep.Bebegim iyi çok şükür

Amin teşekkür ederim canım benim hala ağrılarım var hele de aklima geldikçe ağlıyorum hep.Bebegim iyi çok şükür

Amin sağol canım
Gerçekten önceki doğumumu devlette yaptım çok güzel geçmişti en ufak ağrımda hemen müdahale ettiler bunlar bir ağrı kesici yapmaktan acizler.

Amin sağol canım
Gerçekten önceki doğumumu devlette yaptım çok güzel geçmişti en ufak ağrımda hemen müdahale ettiler bunlar bir ağrı kesici yapmaktan acizler.

Amin sağol canım
Ayy canım ya ne büyük ve unutulmaz bi acı yaşatmışlar sana ya vicdansız insanlar bu arada hayırlı olsun Allahım analı babalı büyütsün inşallah bebişin nasıl peki

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Devlet hastanesinde doğum yapmadım ama şöyle birşey söyleyebilirim istanbul şişlide özel bir hastane var hatta hemşirelik okulu olarak hizmet verir şuan isim vermek pek doğru değil. Orada hatta vip kısmında basit bir bademcik ameliyatı olup özel sigortamdan dünyanın parası alındı ameliyattan sonra ne doktor geldi yanıma ne başka biri taburcu esildim 3. Gün 1 hafta sonra bir kanama sma nasıl burnumdan ağzımdan fışkırıyor (şiddeti anlayabilmeniz için söyliyim 4 ünite kan kaybı yaşadım) ve bana müdahale edemediler okmeydanı e.a.h ne gittim acil ameliyata alındım 11 gün yattım orada ama ben ilk ameliyatımdan kalan şişlik ödem vs ya hepsi mi gider adamlar resmen tekrar ameliyat edip diğer hastanenin yapamadığı şeyi düzelttiler. Yani daha çok vaka gördüklerinden midir bilinmez mükemmeldi yani

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canım ya ne büyük ve unutulmaz bi acı yaşatmışlar sana ya vicdansız insanlar bu arada hayırlı olsun Allahım analı babalı büyütsün inşallah bebişin nasıl peki
Hemde nasıl asla hakkımı helal etmicem.Tesekkur ederim canım tek temennim çocuğuma sağ-salim kavuştum ya şükür

Ben Cuma sabahı doğum yapmıştım Pazar günü öğlen çıkmıştım haataneden
1 gece kalınıyomuş burada duruma gore 2 zaten ne kan tahlili aldılar ne bebeğin hastane çıkış kilosuna bakıldı bi liste yapmışlar kendilerinin koyduğu markadan şunları kullanın bunları kullanın diye paradab başka hiç birşey bildikleri yok

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hemde nasıl asla hakkımı helal etmicem.Tesekkur ederim canım tek temennim çocuğuma sağ-salim kavuştum ya şükür

1 gece kalınıyomuş burada duruma gore 2 zaten ne kan tahlili aldılar ne bebeğin hastane çıkış kilosuna bakıldı bi liste yapmışlar kendilerinin koyduğu markadan şunları kullanın bunları kullanın diye paradab başka hiç birşey bildikleri yok
Şimdi bir ton parada verdiniz neyse bebiş saglıklı olsun yeter ve sende

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Devlet hastanesinde doğum yapmadım ama şöyle birşey söyleyebilirim istanbul şişlide özel bir hastane var hatta hemşirelik okulu olarak hizmet verir şuan isim vermek pek doğru değil. Orada hatta vip kısmında basit bir bademcik ameliyatı olup özel sigortamdan dünyanın parası alındı ameliyattan sonra ne doktor geldi yanıma ne başka biri taburcu esildim 3. Gün 1 hafta sonra bir kanama sma nasıl burnumdan ağzımdan fışkırıyor (şiddeti anlayabilmeniz için söyliyim 4 ünite kan kaybı yaşadım) ve bana müdahale edemediler okmeydanı e.a.h ne gittim acil ameliyata alındım 11 gün yattım orada ama ben ilk ameliyatımdan kalan şişlik ödem vs ya hepsi mi gider adamlar resmen tekrar ameliyat edip diğer hastanenin yapamadığı şeyi düzelttiler. Yani daha çok vaka gördüklerinden midir bilinmez mükemmeldi yani
Çok geçmiş olsun canım sanada.Normalde benim gittiğim dr vardı kadın her doğumu çekip sosyal medyaya koyuyo hatta o kadar güzel geçiyor ki annelerin doğumu belli yüzlerinden ama bu gittiğim hastaneyi eşim buldu başhekimi çok iyiymiş yengesi falan burada doğum yapmış fiyat olarakta oradan daha pahalı herkeste çok övuyordu pahalı olsun ama iyi bir yer olsun dedik ama berbattı.Bana zaten eşim baktı hastanede normalde devlette yaptığımda hasta bakıcılar üzerime kadar degistiriyolardı burada hiç ilgilenmediler.Hemsireler desen zoraki geliyolar

ne alaka ya benim param neye yeterse onu alırım illa o markayı almak zorunda değilim bebeği ve seni kontrol etmeleri lazım bi skıntı var mı diye çok saçma olmuş canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Spinal anestezi ile doğum yapacaktım uyuşturamadılar normalde o iğne acıtmıyo ama öyle bi ağrı oldu ki sağ ayağımda da öyle bi elektrik carpar gibi oldu sonra bayılacak gibi oldum gözlerim kapandı anladım birşeylerin ters gittiğini uyardım birşey yok sakin ol dediler sonra uyuşmadım söyledim uyuşmadım diye yok uyuştun sana öyle geliyo diyo uyuşmadım şu an ayaklarımı kendim kaldırıyorum dedim kaldırdım çektim sonda taktılar hissettim dr hatta sonda takılıyor stres yapma dedi hissediyorum zaten dedim sonra ellerimi bağladılar ki ben kendim istedim uyanık olmayı asla narkoz istemiyorum diye de söyledim o sıra haber vermeden kestiler öyle bi hissettim ki o acıyı anlatılmaz birşey o çığlıklarıma hala karnımı açmaya çalışıyolar sonra hissediyo dediklerini duydum hemen uyuttular sonrası inanılmaz acı ağrı hala karnımda acısını hissediyorum.Travma oldu gece bile aklıma geldikçe kalkıp ağlıyorum.

Amin sağol canım

Amin sağol canım

Amin sağol canım
Canım benim öncelikle hayırlı olsun bebeğin rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏 ay kıyamam ya psikolojin bozulmuştur tabi hâliyle kolay atlatamaz da insan onu. Birde o kadar uyarmış olmana rağmen hiç umursamamış olmaları ayrı bir şey zaten. En azından sağlıkla kavuşmuşsun yavruna çok büyük geçmiş olsun canım benim ya. Özelde doğum zaten istemiyordum bunu gördükten sonra mümkün değil gitmem

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın olsun Rabbim analı babalı büyütsün sende inşallah atlatırsın bı durumu tez zamanda ama Okurken sezaryen yerimi tuttum istemeden üçüncü sezaryen olacak benim ki bende de korku aşırı var biliyorum iki kere devlette yaptım yemin ederim ben uyusana kadar ebe beni göğsüne yasladı saçlarımı okşadı korkma hicbirsey olmayacak biz burdayiz seni ve bebeğini düşünüyoruz sizin için en güvenli ve en iyi şekilde hizmet vereceğiz felan dedi ebem hep başımda durdu ve elimi bir dakika bırakmadı eltilerim özelde yapti hiçte memnun. Kalmadılar devlet hastanesi deneyimli özel adı üstünde işte para için özel yerler daha ne diyelim devletten şaşmayın arkadaşlar canım sana da geçmiş olsun yemin ederim okurken acıyı hissettim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar