Doğurdum..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Doğurdum.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,235 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum..
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın olsun Rabbim analı babalı büyütsün sende inşallah atlatırsın bı durumu tez zamanda ama Okurken sezaryen yerimi tuttum istemeden üçüncü sezaryen olacak benim ki bende de korku aşırı var biliyorum iki kere devlette yaptım yemin ederim ben uyusana kadar ebe beni göğsüne yasladı saçlarımı okşadı korkma hicbirsey olmayacak biz burdayiz seni ve bebeğini düşünüyoruz sizin için en güvenli ve en iyi şekilde hizmet vereceğiz felan dedi ebem hep başımda durdu ve elimi bir dakika bırakmadı eltilerim özelde yapti hiçte memnun. Kalmadılar devlet hastanesi deneyimli özel adı üstünde işte para için özel yerler daha ne diyelim devletten şaşmayın arkadaşlar canım sana da geçmiş olsun yemin ederim okurken acıyı hissettim
Teşekkür ederim canım o kadar çok ağrım var ki adım atarken ağlıyorum artık gözlerim şişti dun aksam gittik hastaneye doğumu yaptıran dr izne ayrılmış biliyor ne halt yediğini gider tabi başka dr baktı kanda enfeksiyon seviyem yükselmiş biraz ve sezeryan yerimin deri altında morluklar oluşmuş serum taktı ağır ağrı kesici olduğu halde ağrımı almadı sadece uyuttu antibiyotigi değiştirdi parolu 4 kez kullan sürekli dinlen pazartesi akşama kadar geçmezse ağrıların salı sabah radyolojiye yönlendirecek normal değil bu durum dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim öncelikle hayırlı olsun bebeğin rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏 ay kıyamam ya psikolojin bozulmuştur tabi hâliyle kolay atlatamaz da insan onu. Birde o kadar uyarmış olmana rağmen hiç umursamamış olmaları ayrı bir şey zaten. En azından sağlıkla kavuşmuşsun yavruna çok büyük geçmiş olsun canım benim ya. Özelde doğum zaten istemiyordum bunu gördükten sonra mümkün değil gitmem
Sağol canım

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Valla şikayetçi olmak için durumunuz gayet müsait görünüyor affetmeyin böylelerini aynı şeyi bir başkasına yapacak ne bir annenin ne de bir başka bebeği bu şekilde riske atmasinlar yazık zaten insanın unutamayacağı bir an doğum esnasi böylesi bir şeyi hatırlamak sürekli inanılır gibi değil yani Allah sana kolaylık versin canım inşallah atlatırsın ana eğer atlatamayacak gibi olursan psikolog desteği almanı tavsiye ederim gerçekten çok iyi geliyor

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Valla şikayetçi olmak için durumunuz gayet müsait görünüyor affetmeyin böylelerini aynı şeyi bir başkasına yapacak ne bir annenin ne de bir başka bebeği bu şekilde riske atmasinlar yazık zaten insanın unutamayacağı bir an doğum esnasi böylesi bir şeyi hatırlamak sürekli inanılır gibi değil yani Allah sana kolaylık versin canım inşallah atlatırsın ana eğer atlatamayacak gibi olursan psikolog desteği almanı tavsiye ederim gerçekten çok iyi geliyor
Şu an tek isteğim bir an önce toparlanmak inş sonrasında atlaticam:(

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar