Doğurdum 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Doğurdum 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,869 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum 😭😭
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Çok gecmıs olsun canım ınsallah bıan once toparlanırsın 🙏🙏 bende suni ile baslatıp dogudular 2 olmasına ragmen kolay gecmıstı dıkıs siz dogum yaptım canım 🥰

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Çok gecmıs olsun canım ınsallah bıan once toparlanırsın 🙏🙏 bende suni ile baslatıp dogudular 2 olmasına ragmen kolay gecmıstı dıkıs siz dogum yaptım canım 🥰
Ay neguzel ben o dikiş korkusuyla sezeryan bile düşünüyorum çok aferdersin iki oğlumda da bildiğin sağ bacağıma kadar dikis vardı ya zaten maf eden o dikisler

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bana ikisindede çatın dar dediler ayrıca aferdersin ıkınmayıda bilmiyorum yani alt tarafa veremiyorum kafama veriyom beyin damarlarim patlayacak gibi oluyo doktor ebe ye dedi bilmiyo bastır bı baktım ebe üstüm de 😀 ayyyy korkudan ölüyorum kim der iki tane doğurmuş
Cok zor olmus canım ya bi daha dogurmazsın o zaman 😃😃

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Koronadan dolayı hemen dogurttururlar bence hiç bekletmediler direkt koskoca bir serum ve damar yolundan suni sancı verdiler hoppp üç saate doğum sadece iki ebe vardı doğumda kızımda tüm doğumhane stajyer leri toplanmış öğrenmek amaçlı bakmışlar di bu oldu bittiye geldi 🤦😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok yok gerçekten korkutucu bişey yaptılar ben böyle bişey ilk defa duydum en acısı da kendimde olmasına çok üzüldüm 😭

Çok şükür sağlıkla doğdu darısı kalanlara inşallah 🤲
Olsun bebişini kucaga aldın saglıkla o yeter sana bak sende dogurdum Allahım bizlere de nasıp etsin inşallah canm benim

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah ebrum sen o suni sancıyı bi de bana sor neler yaşadığını çok iyi anlıyorum offff😖😖13 saat çektim bende o iğrenç ağrıyı 😣bunda da eğer suni sancı verecem derse doktor sezeryan isteyecem. Bende suni sancıyla doğuracak........ kalmadı😂 berbat bisey çok çok geçmiş olsun canım 😣
Çok teşekkür ediyorum 😍 çok zordu sancılar öldüm resmen kalbim duracaktı darısı kalanlara inşallah ben doğurdum çok şükür

Olsun bebişini kucaga aldın saglıkla o yeter sana bak sende dogurdum Allahım bizlere de nasıp etsin inşallah canm benim
Amin inşallah Allah'ım bir sancida kurtarsın inşallah 😘🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar