Doğurdum 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Doğurdum 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,857 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum 😭😭
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Elif27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün hastanedeyim yarin taburcu olurum inşallah eve geçince tek tek cvp yazcam hepinize çok teşekkür ederim hepinizede ayrı ayrı Allah razı olsun darısı kalkanlara inşallah suni sancı verdiler mahvetti beni sadece bu soyliycem şimdilik hepinizi öpüyorum evde yazcam çok ağrım sancım dikisim var 😔😔😔😭😭😭😭 epidural kullanmadın mı canm

E

Emineakbas

Guest
Suni çok daha can yakıcı hiç kesilmiyor nerdeyse her saniye geliyor ve en kötüsü kakan gelir gibi olursa hemen yat doğum olacak dediler gerçekten kakası gelmiş gibi poponun arka kısmında ağrı hissediyorsun ama çok şiddet li bir ağrı sanıyorsun kakani yapacaksın ama o neymiş bebek gelmiş doğum oldu ondan sonra da doğumum 5 dkka sürdü sancım 3-4 saat birde bişey söylemek istiyorum ama korkmanizi istemiyorum sonra söylerim aramızda yeni anne adayları var korkmalarini asla istemem
Nedir acaba hemen söyle bilelim de ona gore hazırlayalım kendimizi ne olur ne olmaz.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Koronadan dolayı hemen dogurttururlar bence hiç bekletmediler direkt koskoca bir serum ve damar yolundan suni sancı verdiler hoppp üç saate doğum sadece iki ebe vardı doğumda kızımda tüm doğumhane stajyer leri toplanmış öğrenmek amaçlı bakmışlar di bu oldu bittiye geldi 🤦😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok yok gerçekten korkutucu bişey yaptılar ben böyle bişey ilk defa duydum en acısı da kendimde olmasına çok üzüldüm 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür sağlıkla doğdu darısı kalanlara inşallah 🤲
kaç cocugun oldu canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar