Doğurdumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Doğurdumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,859 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdumm
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba perşembe günü spinal doğum yaptım ilk doğumum anca yazabiliyorum allah herkese yaşatsın sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ben atlattım düne kadar burda herkese biseyler soruyodum zaman su gibi geçiyo cok guzel bi duygu
Gözün aydın canm spinal doğum nasıl oluyor nasıl geçti ağrın sizin var mı bende yarın tahlil vermeye gidiyorum Çarşamba persembe günüde sezeryanim var bu arada bebisimiz nasıl hemen aldın mı kucağına kaç haftada doğurdum kaç kiloda çok şey sordum 🙈 ama 2 3 günüm kaldığı için strese girdim

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba perşembe günü spinal doğum yaptım ilk doğumum anca yazabiliyorum allah herkese yaşatsın sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ben atlattım düne kadar burda herkese biseyler soruyodum zaman su gibi geçiyo cok guzel bi duygu
Gözünüz aydın canım Allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısı bizlere ☺️

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım benim darısı bizlere rabbim bebişi le güzel günler gör inaşallah akıllı uslu bir bebek hayırlı bir evlat olur banada dua et en biran önce doğurim artık 😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah Minigin elini öp benim yerime 🥰

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm benim öp kokla yerimize❤️❤️❤️❤️

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canm spinal doğum nasıl oluyor nasıl geçti ağrın sizin var mı bende yarın tahlil vermeye gidiyorum Çarşamba persembe günüde sezeryanim var bu arada bebisimiz nasıl hemen aldın mı kucağına kaç haftada doğurdum kaç kiloda çok şey sordum 🙈 ama 2 3 günüm kaldığı için strese girdim
Maşallah cnm sende doguracam darısı bizlere

Tüm sayfalar yüklendi.