Doğurdumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Doğurdumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,858 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdumm
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba perşembe günü spinal doğum yaptım ilk doğumum anca yazabiliyorum allah herkese yaşatsın sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ben atlattım düne kadar burda herkese biseyler soruyodum zaman su gibi geçiyo cok guzel bi duygu
Maşallah Allah analı babalı büyütsün sezeryan sebebi nedir acaba meraj ediyorum

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba perşembe günü spinal doğum yaptım ilk doğumum anca yazabiliyorum allah herkese yaşatsın sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ben atlattım düne kadar burda herkese biseyler soruyodum zaman su gibi geçiyo cok guzel bi duygu
Kuzum o zaman belden uyuşturma uyanıktım demi birşey hissettinmi acı agrı sezeryan olurken

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum dünden beri alış veriş çıktık çok duygusalım
İnan çok güzel bir duygu benm herşeyim hazır bir tek eksiğim banyo ederken kullanmak için bebek için kulak tikiyicisi ve banyo filesi almak için çıktım inan kıyafetleri görünce tekrardan dedim ki ah birazdaha alsam mı Inan eşim yanımdaydı da durdurdu yoksa tutamadım kendimi 😀

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
İnan çok güzel bir duygu benm herşeyim hazır bir tek eksiğim banyo ederken kullanmak için bebek için kulak tikiyicisi ve banyo filesi almak için çıktım inan kıyafetleri görünce tekrardan dedim ki ah birazdaha alsam mı Inan eşim yanımdaydı da durdurdu yoksa tutamadım kendimi 😀
Bayıldım heleki kız kıyafetleri
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelmi epidural yada spinal nmi yapacan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelmi epidural yada spinal nmi yapacan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar