Doğurdumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Doğurdumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,857 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdumm
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bnde öyle hele dün akşam bir yalancı sancı geldi valla dedim buna bile dayanamıyorum normal demek ki catalda kalırdım herhalde 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkeste farklı demek ki 😀
Be de normal dogum yapamam korkarım derim dogurmuyorum derim eve gelirim 😂😂

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sancı bi yana belim çok agrıyo benim
Allah'a şükür bel ağrısından burda da çok yazmıştım dayanamıyordum ama bu bir kaç gündür hiç bel ağrım yok sadce aksamlari sağ kasigimda sancım oluyor gelip gelip gidiyor o kdar

Be de normal dogum yapamam korkarım derim dogurmuyorum derim eve gelirim 😂😂
😀😀 Yok valla normal doğurmana engel yoksa zor cNm paşa paşa o çatala yatiliyormus yada özele para vericen istedege bağlı senin doğum ne zamandi

Ben görmediğim için bilmiyorum takma çıkarma 🤢 sanki bilmemek daha iyi
Bence doğum için hiç birşey araştırma korkuna korku katlıyor başka birşey olmuyor bende ne deli cesaretiyse geçen sezeryan ameliyatı izledim narkoz verilip nasıl uyandırıyorlar diye Inn şimdi başıma ne gelcek biliyorum diye korkuma korku eklendi 😀

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah'a şükür bel ağrısından burda da çok yazmıştım dayanamıyordum ama bu bir kaç gündür hiç bel ağrım yok sadce aksamlari sağ kasigimda sancım oluyor gelip gelip gidiyor o kdar

😀😀 Yok valla normal doğurmana engel yoksa zor cNm paşa paşa o çatala yatiliyormus yada özele para vericen istedege bağlı senin doğum ne zamandi

Bence doğum için hiç birşey araştırma korkuna korku katlıyor başka birşey olmuyor bende ne deli cesaretiyse geçen sezeryan ameliyatı izledim narkoz verilip nasıl uyandırıyorlar diye Inn şimdi başıma ne gelcek biliyorum diye korkuma korku eklendi 😀
Hiç izlemedim cesaretim de yok cahilce girip çıkmak daha iyi sanki

O bel agrısı bende var çok kötü
Sancım oluyordu ama İnan bel agrısı sancıdan beter çıktı oturmak dert kalkmak dert uzanmak dert yatakta BİLe dönemiyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar