Doğurdumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Doğurdumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,861 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdumm
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba perşembe günü spinal doğum yaptım ilk doğumum anca yazabiliyorum allah herkese yaşatsın sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ben atlattım düne kadar burda herkese biseyler soruyodum zaman su gibi geçiyo cok guzel bi duygu
Ayy masallahhh size darisi bizlerin basina dua etseydin hepimize 🧿🥰🥰

...

Moderator
Mod
rank
Hanımlar merhaba perşembe günü spinal doğum yaptım ilk doğumum anca yazabiliyorum allah herkese yaşatsın sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ben atlattım düne kadar burda herkese biseyler soruyodum zaman su gibi geçiyo cok guzel bi duygu
Amin canım.Rabbim bebeğini hayırlı sağlıklı uzun ömürlü etsin.Çok sevindim kuzum🤗♥️

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum o zaman belden uyuşturma uyanıktım demi birşey hissettinmi acı agrı sezeryan olurken
Hic hissetmedim canım karnıma baski hissettim gıdıklama gibi o bile hosuma gitti tikim var benim gulerken oglum bi baktim cikmis ,🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl geçti kaçıncı haftada oldun bebeğin nasıl cnm Allah bağışlasın bu arada

Sende bana yaz benimde perşembe tahliller yapılacak pazartesi olur herhalde
Cok guzeldi gecti canim ama sonrasi acılı tabi 38+1 de alındı

Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm benim öp kokla yerimize❤️❤️❤️❤️
Amin canım cok sagol 🤩

Maşallah Allah analı babalı büyütsün sezeryan sebebi nedir acaba meraj ediyorum
Canım son zamanlarda kasılmalarım cok arttı sabaha karsi sancım oldu bigun sol tarafım kramp ve sancı oldu hic hareket edemedim oyle olunca korktum spinal olmaya karar verdim

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah Minigin elini öp benim yerime 🥰
Tamam canım operim allah razi olsun

Gözünüz aydın canım Allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısı bizlere ☺️
Sagol canim insallah 🤩

Gözün aydın canm spinal doğum nasıl oluyor nasıl geçti ağrın sizin var mı bende yarın tahlil vermeye gidiyorum Çarşamba persembe günüde sezeryanim var bu arada bebisimiz nasıl hemen aldın mı kucağına kaç haftada doğurdum kaç kiloda çok şey sordum 🙈 ama 2 3 günüm kaldığı için strese girdim
Canım belden altını uyusuyo bilincin acık oluyo hemen aldım kucagima tabi 38+1de oldu dogumum 3400 dogdu 50 cm boyu hic korkma allahın izniyle onu gorunce acın kalmıyo inanamiyosun olup biticek kendini hic kasma

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.