Sorum var Dogurdummm kizlarrrr

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Dogurdummm kizlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,270 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogurdummm kizlarrrr
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryen ile doğum yaptım önce çok korktum panik atağım var çünkü belden iğne yapıldı tedirgin oldum kızlar beni sakinleştirdi sagolsunlar konusa konuşa bebişim gelmiş büyük tuvaletini hemen yapmış suyunda azalmış dedi doktor benim çiş sandığım suyummus meğer tam zamanında doğumum olmuş Allah razı olsun doktorumdan bu konuda sonra odaya çıktım elti görümce falan yardım ettiler belden aşağimi hissetmiyordum çünkü hissettiğimde de ne kalkabildim ne oturabildim hep yardımla yaptım bunları afedersin çişe bile onlar götürdü biraz utandım ama mecbur birilerinin yardımı şart idi dün sabah kızım doğdu bugün sabahta eve geldik 😍
Ayy çok geçmiş olsun cnm ya Allah anali babalı büyütsün tatlım bende de panik var ya bir den kalbim duracak gibi hissediyorum gün yaklaştıkça hele de

Tüm sayfalar yüklendi.