Sorum var Doğurmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Doğurmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,260 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurmak istiyorum
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ani

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Balım sende doğurdum diye yazarsın yakinda hiç merak etme 😍😍 az daha sabret bebeğin cok mu haylaz 😂 geceleri uyutmuyor sanırım.. ilk gebelik mi kuzum senin bebiş?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve cnm elinden geldiği kadar normal doğumu tercih et başta zor olur ama iyileşme süreci sezeryana göre daha iyi ☺️ kendine cesaret ver ☺️
Çok haylaz teyzesi çok 😁 inşallah hepimiz sağ salim doğururuz bir an önce 🤗
Hhahah 😅😅 bende doğurmak istiyorum artıııık
Bendeeeee 😁
Balım sende doğurdum diye yazarsın yakinda hiç merak etme 😍😍 az daha sabret bebeğin cok mu haylaz 😂 geceleri uyutmuyor sanırım.. ilk gebelik mi kuzum senin bebiş?

Ve cnm elinden geldiği kadar normal doğumu tercih et başta zor olur ama iyileşme süreci sezeryana göre daha iyi ☺️ kendine cesaret ver ☺️
Bu aralar çok korkmaya başladım normal doğumdan 😐

Hayırla kucağınıza alın inşallah ❤️😊
İnşallah 🙏😍

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
36+2 doğurmak istiyorum artıkkk😐 benim gibi gececi anneler burdamısınız 😝kayranin annesi de doğurdu ay herkes doğurdu bi ben doğuramadım gibime geliyo 😁 normale kendimi çok cesaretlendirdim ama artık korkuyorum sezeryan düşünüyorum bi yandan çok kararsız kaldım gece uykuları iyice haram oldu nefes alamıyorum yuruyemiyorum ay resmen elim kolum bağlı offf 😁😁🤦🤦
Bnde aynı vallahi bugün 38+1olduk biran önce arrtık oğlum doğsun istıommm😑😊😊

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
36+2 doğurmak istiyorum artıkkk😐 benim gibi gececi anneler burdamısınız 😝kayranin annesi de doğurdu ay herkes doğurdu bi ben doğuramadım gibime geliyo 😁 normale kendimi çok cesaretlendirdim ama artık korkuyorum sezeryan düşünüyorum bi yandan çok kararsız kaldım gece uykuları iyice haram oldu nefes alamıyorum yuruyemiyorum ay resmen elim kolum bağlı offf 😁😁🤦🤦
Bence bı engel olmazsa sonuna kadar normal doğumda diret canm hastanede kaldığım zamanlarda her türlü doğum yapan anneyi gördüm riskli risksiz gebelikler normal doğum gibisi yokmuş ona şahit oldum bebek doğana kadar herşey😂😂 bende çok istedim sezeryana kaldım 15.gunumdeyim ağrım oluyor hareketlerim kısıtlı rabbim hayırlı kolay doğum nasip etsin sana🤲

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bence bı engel olmazsa sonuna kadar normal doğumda diret canm hastanede kaldığım zamanlarda her türlü doğum yapan anneyi gördüm riskli risksiz gebelikler normal doğum gibisi yokmuş ona şahit oldum bebek doğana kadar herşey😂😂 bende çok istedim sezeryana kaldım 15.gunumdeyim ağrım oluyor hareketlerim kısıtlı rabbim hayırlı kolay doğum nasip etsin sana🤲
Amin cümlemizw inşallah canım 🙏

Sağlıkla gelsin hepimizde aynı korku var ama.yaklastikca kendimize cesaret vermeliyiz kuzum☺️
Keşke kuzum 🤗

Sağlıkla gelsin hepimizde aynı korku var ama.yaklastikca kendimize cesaret vermeliyiz kuzum☺️
Keşke kuzum 🤗
Bnde aynı vallahi bugün 38+1olduk biran önce arrtık oğlum doğsun istıommm😑😊😊
Al bendende o kadar 😂

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Vallah ben de uykusuz ve sabırsızlıkla bekliyorum 32+3 olduk ))) günler geçmiyor )))

Tüm sayfalar yüklendi.