Doktor 1 hafta geriden gelio dedi 35+6

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömür hira tarafından oluşturulan Doktor 1 hafta geriden gelio dedi 35+6 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,301 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor 1 hafta geriden gelio dedi 35+6
Konbuyu başlatan Ömür hira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytasel
C

Ceyda

Guest
kilo almamis cocuk 2340 doktor 1 hafta geriden gelio dedi onerisi olan varmi 9 gun icinde 2500 u gecmesi lazimmis en hizli kilo aldiran yicekler neler
Muz süt kaşar peyniri kilo aldırıyor. Hem benim ilk gebeligim de de doktor geriden geliyor demişti 2600 doğdu kızım ama küçük bebekler daha çabuk büyüyor emin ol sıkıntı yapma

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Denicem canim cok saol❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Muzu duymustum simdi mercimek corbasi bide et yicem bebekte ne zaman kilo yapar bilmiyorum😕

Muzu duymustum simdi mercimek corbasi bide et yicem bebekte ne zaman kilo yapar bilmiyorum😕

Havuc suyunu hic duymadim ama denicem mutlaka cok tesekur ederim❤

Bide magvital kullaniyorum onu birakinca agrilarim baslicakmis 2500 olsaydi bu hafta biraktircakmis 1 hafta icinde 2500 u gecerse biraktircak agrilarim ne zaman baslar acaba ilaci birakinca

Bide magvital kullaniyorum onu birakinca agrilarim baslicakmis 2500 olsaydi bu hafta biraktircakmis 1 hafta icinde 2500 u gecerse biraktircak agrilarim ne zaman baslar acaba ilaci birakinca
Rica ederim

Ömür hira

Kayıtlı Üye
rank
Muz süt kaşar peyniri kilo aldırıyor. Hem benim ilk gebeligim de de doktor geriden geliyor demişti 2600 doğdu kızım ama küçük bebekler daha çabuk büyüyor emin ol sıkıntı yapma
Benim kizim 36+4 te 2750 dogmustu cok sukur simdi dımbıl dımbıl ❤ama bu haftalarda dusuk olunca moral bozuo suan dikat ediyorum et yogurt haslanmis yumurta tuketiyorum sut iciyorum insallah duzelir 1 haftada🙏🤐

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Beyaz peynir, muz, kuru üzüm, pekmez, kuruyemiş, portakal, elma

Tüm sayfalar yüklendi.