Doktor 1 hafta geriden gelio dedi 35+6

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömür hira tarafından oluşturulan Doktor 1 hafta geriden gelio dedi 35+6 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,332 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor 1 hafta geriden gelio dedi 35+6
Konbuyu başlatan Ömür hira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytasel

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
kilo almamis cocuk 2340 doktor 1 hafta geriden gelio dedi onerisi olan varmi 9 gun icinde 2500 u gecmesi lazimmis en hizli kilo aldiran yicekler neler
Bebeğim hiç sıkıntı yapma bana da ilk gebeliğim de 2 hafta geriden geliyo dedi doktor, bebeğim ufaktı ama rahat doğum yaptım şimdi 8 yaşında ve sağlıklı. Lütfen kafanı böyle şeylere yorma bebeğin sağlıklı olsun gerisi boş

Erkek bebek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 😪 hastanede yatıyorum 36 haftalık hamileyim ama 32 haftalık gibi bebeğin karnı ve kafası küçükmüş haftasına göre gerelime var dediler,başka doğunca engelli olma ihtimali var dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben çok korkuyorum yatıyorum hastanede gözetim.altindayım nstye bağlıyım sabah öğle. Akşam sık takipteyim, gerileme varmış bebekte eşi beslemiyormus 36 haftalık hamileyim ama 32 haftalık hamile gibi küçük karnı ve kafası varmış gelişmemiş. Doktorlar ihtimali var dedi engelli olma ihtimali sizin bilginiz var mı yardımcı olurmusunuz lütfen sürekli ağlıyorum doğurmama 1 ay kala yeni öğrendik yeni çıktı

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 😪 hastanede yatıyorum 36 haftalık hamileyim ama 32 haftalık gibi bebeğin karnı ve kafası küçükmüş haftasına göre gerelime var dediler,başka doğunca engelli olma ihtimali var dediler

Ben çok korkuyorum yatıyorum hastanede gözetim.altindayım nstye bağlıyım sabah öğle. Akşam sık takipteyim, gerileme varmış bebekte eşi beslemiyormus 36 haftalık hamileyim ama 32 haftalık hamile gibi küçük karnı ve kafası varmış gelişmemiş. Doktorlar ihtimali var dedi engelli olma ihtimali sizin bilginiz var mı yardımcı olurmusunuz lütfen sürekli ağlıyorum doğurmama 1 ay kala yeni öğrendik yeni çıktı
Cok geçmiş olsun canım Rabbim yardımcın olsun İnşaAllah hiç bir sorun olmaz duanı eksiksik etme 🤲🙏

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
kilo almamis cocuk 2340 doktor 1 hafta geriden gelio dedi onerisi olan varmi 9 gun icinde 2500 u gecmesi lazimmis en hizli kilo aldiran yicekler neler
Cnm hiç sıkma canını bnde 35 haftalık doğum yaptim bebegim 2000 kilo dogdu havası filan indi 1500 kilo kaldı çok şükür sağlığı yerinde emzirdigim içinde çok çabuk topladı kendini kimse inanmıyor prematüre bebek olduğuna ayında doğan bebeklerden daha da çabuk gelişti

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben sunu anlamadim ki turkiyede ki doktorlar bebegin kilosuna neden bu kadar takıntılı,, anneyi endişe ettirmekten baska birsey degil inan ki,9 günde zaten alir yani çocuk, sen ne kadar zorlarsan da ,kendi bünyesi kadar alir..

Erkek bebek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim hiç sıkıntı yapma bana da ilk gebeliğim de 2 hafta geriden geliyo dedi doktor, bebeğim ufaktı ama rahat doğum yaptım şimdi 8 yaşında ve sağlıklı. Lütfen kafanı böyle şeylere yorma bebeğin sağlıklı olsun gerisi boş
Merhaba bana ulaşır mısınız 1 aylık karnı küçükmüş 4 hafta buyumemis karnı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
1 hafta geriden gelmesi sıkıntı değil canım korkma rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Benımde kilo olarak 1 hafta geridenmiş şuan 37+1im aslnda ama çok kilo almadı son 10 günde ne yediysem olmadı yani tavsıye olan herşeyi tüketiyorm almayacaksa almıyo bakalm haftaya gidicem yine sezeryan yapacaz dedi doktorum içerde çok kılo almıyosa doğnca kolay kılo alacak sütünle kısa sürede dedi bende taktm kafama açkçası bakalm ne olacak.

1 hafta geriden gelmesi sıkıntı değil canım korkma rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Canım sen sezeryan oldn dmi bana biraz tecrubelerini paylaşrmsn rica etsem.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar