Doktor sezaryen günü verdi 🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan Doktor sezaryen günü verdi 🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 419 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doktor sezaryen günü verdi 🥹
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba, nasılsınız. Ben çok heyecanlıyım, doktorum 11 ekime sezaryen günü verdi 🥰 Benim için dua edin olur mu çok heyecanlıyım ve bir yandan da tırsıyorum 😃 Dualarınızı eksik etmeyin, kızım hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah 🤲🏻 🥹💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba, nasılsınız. Ben çok heyecanlıyım, doktorum 11 ekime sezaryen günü verdi 🥰 Benim için dua edin olur mu çok heyecanlıyım ve bir yandan da tırsıyorum 😃 Dualarınızı eksik etmeyin, kızım hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah 🤲🏻 🥹💜
Gözün aydın canım benim rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Doğum zamanına kadar bol bol su iç canım sezaryanda en önemli olan su toparlanmana o da çok katkı sağlıyor rabbim yavrunla sağ salim kavuşmanızı nasip etsin darısı bana inşallah ahahh daha 220 gün var ama neyse 😂😂

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım benim rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Doğum zamanına kadar bol bol su iç canım sezaryanda en önemli olan su toparlanmana o da çok katkı sağlıyor rabbim yavrunla sağ salim kavuşmanızı nasip etsin darısı bana inşallah ahahh daha 220 gün var ama neyse 😂😂
Canım beniim, çok teşekkür ederim 🥰 💜 Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 🤍 Valla o kadar çabuk geçiyor ki zaman, buraya ilk üye olduğumda çok korkuyordum rahim ağzı yetmezliği var mı, dikiş olacak mı falan derken Rabbime şükürler olsun kızımı kucağıma almama az kaldı. Rabbim hepimizi sağlıkla yavrularımıza kavuştursun inşallah 🤲🏻 🤍 🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yaa az kalmış sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim inşallah 🤲🤲 korkma canım endişe etme herşey yolunda olacak inşallah canım Allah kolaylık versin 😍😍💜💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım beniim, çok teşekkür ederim 🥰 💜 Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 🤍 Valla o kadar çabuk geçiyor ki zaman, buraya ilk üye olduğumda çok korkuyordum rahim ağzı yetmezliği var mı, dikiş olacak mı falan derken Rabbime şükürler olsun kızımı kucağıma almama az kaldı. Rabbim hepimizi sağlıkla yavrularımıza kavuştursun inşallah 🤲🏻 🤍 🥰
Amin kuzum amin 😍😍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağ Saglim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim 🤲🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar