Doktor sezeryan dedi çok korkuyorum iyileşmem çok uzun sürer mi

• Konbuyu başlatan Hilalyk
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilalyk tarafından oluşturulan Doktor sezeryan dedi çok korkuyorum iyileşmem çok uzun sürer mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 676 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor sezeryan dedi çok korkuyorum iyileşmem çok uzun sürer mi
Konbuyu başlatan Hilalyk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66
H

Hilalyk

Guest
Çatı darlığı nedeniyle sezeryan dedi doktor sonrası için korkuyorum iyileşme ne kadar zaman alıyor çok acı çekiliyor mu ... Kendimi normal doğuma hazırlamıştım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çatı darlığı nedeniyle sezeryan dedi doktor sonrası için korkuyorum iyileşme ne kadar zaman alıyor çok acı çekiliyor mu ... Kendimi normal doğuma hazırlamıştım
Her iki doğum şekli de kişiden kişiye farklılık gösterir. Ertesi gün ayağa kalkanda var 1 hafta-10 güne kalkan da. Onun için kafana çok takıp stres yapma kendine. Tüm acılar geçici yeterki sağlıklı olsun 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her iki doğum şekli de kişiden kişiye farklılık gösterir. Ertesi gün ayağa kalkanda var 1 hafta-10 güne kalkan da. Onun için kafana çok takıp stres yapma kendine. Tüm acılar geçici yeterki sağlıklı olsun 😊

Son düzenleme:

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezeryan oldum bugün 11 gün oldu bencede kişiden kişiye değişiyor bende hemen ayaklandım tabiki ağrı sızı oluyor ama bebeğime her baktığımda şükür ediyorum ve ağrımı unutuyorum odak noktan hep bebeğin olsun kendini daha iyi hissediyorsun öyle inşaAllah sağ salim kucağına al Allah yardımcın olsun canım 🌸

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bünye meselesi cnm RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Y

Yarenimm

Guest
Bende sezaryen olduğumda doktor beni ayağa kaldırmak için yürütmek için odama gelirken ben elimde poşetlerle kantinden çıkıyordum 4 kat merdiven inip çıktım yanlış olmasın sezaryenden hrmen sonra ve doktor beni zorla yerimden kaldıracağını düşünerek gelmiş espiri yapmıştı o halime birçok insan ilk ayağa kalkarken piskolojik olarak korkuyo acımadan ya acırsa diye bende sanki ameliyat yerimde doktorların elleri varmış gibi bi his vardı oda piskolojik ağrı değildi yani geceleri özellikle ameliyat yerimi unutup ani hareket yapıyordum sızlıyordu çok bi problem yaşamadım ama yaşıyanlar var hatta daha büyük boyutu enfeksiyon kapanlar üstüne tekrar operasyon geçirmek zorunda olanlar var ama bu tarz riskler nırmal doğumdada var bakımına çok dikkat et ve hareket ederken ya ağrırsa diye korkmamaya çalış inan her türlü geçiyo kimisi benim gibi hiç ağrımıyo kimisi 1 hafta diyo aylar sürende vardır hepsinin sonucu aynı kapıya çıkıyo ki bebeğini kucağına alınca mucize gibi ne ağrın ne sızın varsa unutuluyo canım Allahım yavrunu sana bağışlasın sağsağlim sende en az benim gibi atlatanlardan ol bizlerede dua et 😊

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem icin aynisini dediler hastanede normal dogum yapamazsin cok ince ve sayifsin dediler 55 kiloyla doguma gitti normal yapcam dedi kimse yardimci olmak istemedi. Doktorla tartisti sonunda ebbe geldi biz yapariz dedi ve yapti. Sorun cikmadi ve saglikli dogum oldu. Ikinci dogumu sezeryan oldu cocuk son gününe kadar dönmemisti.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar