Doktora en gec ne zaman gide bilirim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Milanaa tarafından oluşturulan Doktora en gec ne zaman gide bilirim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,948 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktora en gec ne zaman gide bilirim?
Konbuyu başlatan Milanaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Milanaa

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende 2 çocuk var onlari evde koyup gidemem hastaneyede istemiyorum simdiki vakitde.hala 6 hafta 4 gunum nezaman gidiyim yani ben aslinda tez tez gidemiyicem.3 ayin tamamında olurmu?ya gec olur?

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Bu dönemde yapılması gereken öncelikler kan tahlilleri yapılması ve folik asit kullanımına başlanmasıdır. Önerim 2 hafta içerisinde gidip kontrol altında olmanızdır tabi ki acil bir durum değildir. 8.haftaya kadar gitmeniz önerilir

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Eğer hiç giymediysen folik asit almaya git girişkence kontrol ol sonra ayda bir kontrol zaten sanci kanama vs olmadığı sürece olsa eğer öyle şeyler kontrol zamanı beklemeden git
Canim benim surda pasaportumun vakiti kurtardi pandameyadan dolayi o yuzden ozele gitmem gerekiyor orasida girişi çıxışı cok pahali

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim surda pasaportumun vakiti kurtardi pandameyadan dolayi o yuzden ozele gitmem gerekiyor orasida girişi çıxışı cok pahali
Eğer sağlık ocağı varsada gidebilirsin cnm turkiyede sağlık ocağı ücretsiz vitamin hapları veriyor bir git şöyle hamileyim hastaneye gidemiyorum vs falan ilaç verilir

Tüm sayfalar yüklendi.