Doktora gittim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Doktora gittim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 259 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doktora gittim
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktora gittim belden gelen sancılarım yüzünden alttanda müayine etti en fazla 1 haftaya doğurursun dedi 1ci hamileliyimde doğumdan önce böyle sancılarım ağrılarım yoktu ama bunda çok ağrılarım var uzanırken sağ tarafıma dönemiyirum bacağım acıyor doğumdan önce bir kaç gün böyle ağrılar sancılar yaşayan oldumu hiç?
Normal canm her doğum da aynı olmuyo

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Evet canəm kızımda 36da doğmuştu ilk suyum açılmıştı ama sancım yoktu süni sancıyla oldu bu hamileliyim ise tamam başka cür oldu dün alttan müAyine yaptı doktor en fazla 1 haftaya doğurursun dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet çok kötü doğmayınca rahatlamıycam qaliba
Yok canım annem ara sıra işten çıkar gelir evi temizler ama çocuk konusunda yalnızım

Yok canım annem ara sıra işten çıkar gelir evi temizler ama çocuk konusunda yalnızım

İnşallah canım sizlerle beraber🙏🙏🙏
Amin cnm inşallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canəm kızımda 36da doğmuştu ilk suyum açılmıştı ama sancım yoktu süni sancıyla oldu bu hamileliyim ise tamam başka cür oldu dün alttan müAyine yaptı doktor en fazla 1 haftaya doğurursun dedi

İnşallah canım sizlerle beraber🙏🙏🙏
Anladım canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar