Doktora sezeryan olmak istediğimi solicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zerda tarafından oluşturulan Doktora sezeryan olmak istediğimi solicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,799 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktora sezeryan olmak istediğimi solicem
Konbuyu başlatan Zerda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumdan korkuyorum şuan 36+4 teyim normal doğumdan korkuyorum. Acaba doktor tamam der sezeryan yaparmi 38 haftada oluyormuş galiba
Yerinde olsam normal isterdim 4 cm açılma olduğu halde kordon yüzünden sezeryan oldum şimdi yine sezeryan olacağım sezeryan sonrası çok zorlandım 1 yıl ağrı çektim tabi herkes bir olmaz ama bunları da düşün diye yazıyorum

Esoşe

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumdan korkuyorum şuan 36+4 teyim normal doğumdan korkuyorum. Acaba doktor tamam der sezeryan yaparmi 38 haftada oluyormuş galiba
Canm öle bir yanlışa düşme sakın inan sezeryan oluncada keşke normal olsaydı dersin emin ol,normal şansın varken onu kaybetme sonuna kadar devam et oluruna bırak gerisi geliyor,,korkacakta hiç bişey yok , normal doğumda başta çekiyorsun sancı vs ama sonrası rahat ama sezeyn öle deyil doğumdan snra bsliyor ağrılar sancılar ve hiç kolay geçmiyor inan doğal doğum en iyisi kendine güven ve bebeğine odaklan bol bol dua et ALLAH yardımcın olacaktır mutlaka .🤲🌺

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende korkuyordum normalden ama dr hic demedim sezeryan olayim diye 38+5 de 4 cm acilma hic sancısız bebegim kanala girmis dogum yatisim yapildi . Cok korktum sanci ney bilmiyorum ilk gebelik 😁 suni sanci verdiler . Bolca dua ettim meryem ana otunu suya koydum ve 3 saatin sonunda dogurdum 10 cmaciklikla doguma girdim kucuk bi kesikle dogum bitti . Ve hic agrim olmadi bebegimi cok kolay emzirdim . Korma en guzeli normal dogum 🥰 Allaha birak gerisi geliyor

Son düzenleme:

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Bende korkuyordum normalden ama dr hic demedim sezeryan olayim diye 38+5 de 4 cm acilma hic sancısız bebegim kanala girmis dogum yatisim yapildi . Cok korktum sanci ney bilmiyorum ilk gebelik 😁 suni sanci verdiler . Bolca dua ettim meryem ana otunu suya koydum ve 3 saatin sonunda dogurdum 10 cmaciklikla doguma girdim kucuk bi kesikle dogum bitti . Ve hic agrim olmadi bebegimi cok kolay emzirdim . Korma en guzeli normal dogum 🥰 Allaha birak gerisi geliyor
10 cm açılma ideal diye duydum ona rağmen kesik mi atılıyor 🙄 ben keside istemiyorum inşallah herşey yolunda gider

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
10 cm açılma ideal diye duydum ona rağmen kesik mi atılıyor 🙄 ben keside istemiyorum inşallah herşey yolunda gider
10 ideal evet ama benim perinem ekstra hassasietli oldugunu soyledi dr . En basta uyardi kontrollerde norml istiyosun ama durum bu dedi bn vazgecmedim .Yırtılma oldu makata inmesi tehlikeli o yuzdem epizyotemi kesisi atmak zorunda oldunu soyledi o an . Ve epizyotemisiz dogum yaptran dr yok ki kuzum bnde istemiyordum ama arastrdim yirtilma makata indiginde olusacak sorunlar daha kotu 🥺

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 2 cm acildi okadar suni sanciya ragmen baya kestiler cok zordu benim. Ama herkesin farkli tabi bazilari aci bile hssetmeden hemen doguruyor insallah senn de oyle olur canım 🤲

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
10 ideal evet ama benim perinem ekstra hassasietli oldugunu soyledi dr . En basta uyardi kontrollerde norml istiyosun ama durum bu dedi bn vazgecmedim .Yırtılma oldu makata inmesi tehlikeli o yuzdem epizyotemi kesisi atmak zorunda oldunu soyledi o an . Ve epizyotemisiz dogum yaptran dr yok ki kuzum bnde istemiyordum ama arastrdim yirtilma makata indiginde olusacak sorunlar daha kotu 🥺
Geçmiş olsun 😞 ama güvenemiyorum ben bu zamanda inşallah gerekmez

Benimki 2 cm acildi okadar suni sanciya ragmen baya kestiler cok zordu benim. Ama herkesin farkli tabi bazilari aci bile hssetmeden hemen doguruyor insallah senn de oyle olur canım 🤲
Geçmiş olsun baya az açılmış ya inşallah kolay olur herkesin daha ilk aylardayız bakalım şaşırıyorum kendime ama şu an korku yok son aylar da olmaz umarım 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar