Doktora sezeryan olmak istediğimi solicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zerda tarafından oluşturulan Doktora sezeryan olmak istediğimi solicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,797 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktora sezeryan olmak istediğimi solicem
Konbuyu başlatan Zerda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canim ozelde hemen kabul ediyorlar ama devlette sorun yoksa kesinlikle sezeryan almiyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özelde hemen kabul ediyorlar canim
Oylemi kuzum bende oyle tahmin etmistim 300 400 fazla para almak icin hemen kabul eder diye düşünmüştüm. Ama devlet ve arastirma hastanalerinde israrla normal doğum yaptırıyorlar

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bende özele gidiyorum doğumunu nasıl düşünüyorsun dedi doktor sezaryen istiyorum dedim tamam dedi gün verdi

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumdan korkuyorum şuan 36+4 teyim normal doğumdan korkuyorum. Acaba doktor tamam der sezeryan yaparmi 38 haftada oluyormuş galiba
Canım ilk doğumun sa eğer hiç sezeryan olmanı tavsiye etmem mümkünse normal yap bende senin gibi düşündüğüm için öyle bir hata yaptım hata diyorum çünkü pismanligini çok yaşadım kendimce artık belden uyusturarak normal doğumda yapılıyor çevremde birçok kişi öyle yaptırdı ağrı sızı acı hissetmiyormuşsun bence öyle yap dene yani yada araştır sen bilirsin sezeryanın dönüşü yok canım sonrası çok acı ağrı sızı en azından normal doğumda bebeğini hemen kucağına alabilirsin ve en önemlisi hemen emzirebilirsin sezeryan da sütün de geç geliyor yine de tercih senin canım Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah 😊

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumdan korkuyorum şuan 36+4 teyim normal doğumdan korkuyorum. Acaba doktor tamam der sezeryan yaparmi 38 haftada oluyormuş galiba
Özel yapar ama devlet mecbur kalmadıkça sezeryan yapmıyor hatta özelde bile bazı doktorlar normal doğuma teşvik ediyor çok istersen sezeryanı kabul ediyorlar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk doğumun sa eğer hiç sezeryan olmanı tavsiye etmem mümkünse normal yap bende senin gibi düşündüğüm için öyle bir hata yaptım hata diyorum çünkü pismanligini çok yaşadım kendimce artık belden uyusturarak normal doğumda yapılıyor çevremde birçok kişi öyle yaptırdı ağrı sızı acı hissetmiyormuşsun bence öyle yap dene yani yada araştır sen bilirsin sezeryanın dönüşü yok canım sonrası çok acı ağrı sızı en azından normal doğumda bebeğini hemen kucağına alabilirsin ve en önemlisi hemen emzirebilirsin sezeryan da sütün de geç geliyor yine de tercih senin canım Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah 😊
Bahsettiğiniz epidural prenses doğum aslında sezeryan olmak yerine daha mantıklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar