Dokunsaniz aglayacam😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Dokunsaniz aglayacam😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,093 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dokunsaniz aglayacam😢😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bora bugun tam 30 gunluk oldu 1 aydir sutum okadar cok geliyordu ki dun birden azaldi goguslerim yumusadi az sut geliyor durup dururken neden boyle oldu ya . Rezene ictim un corbasi ictim helva yedim dusa girdim sicak torba koydum goguslerime banamisin demedi kizlar ne oluyor ya kesilecek mi neden boyle oldu ya kafayı yicem aglayacam nerdeyse moralim cok bozuldu
Canim benim cocuk sik sik emse sut az gelir biraz ara verse 3 sat falan sutun cogalar bende ole olyor oglum bi gun cok sik emer bi bun 3 sat falan ara verip emer ben cok havuc yiyerim bide sutli siyah cayi kaynadarim bi bardak icerim sicak sicak her sabah cok yardimci olur .Canim cocuk doymasa ac kalsa hic susmaz

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim cocuk sik sik emse sut az gelir biraz ara verse 3 sat falan sutun cogalar bende ole olyor oglum bi gun cok sik emer bi bun 3 sat falan ara verip emer ben cok havuc yiyerim bide sutli siyah cayi kaynadarim bi bardak icerim sicak sicak her sabah cok yardimci olur .Canim cocuk doymasa ac kalsa hic susmaz
O konuda çok haklisin kuzum sık emerse daha az geliyor 3 4 saat emmediginde daha cok geliyor havuc yiyecem birazdan kuzucum cok tesekkur ederim 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim korkma inşallah kesilmez dahada çoğalır sütünün olduğunu kimseye söyleme nazar süresi oku 😘😘
Tovbeler olsum soylemem artk kuzum😣

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bora bugun tam 30 gunluk oldu 1 aydir sutum okadar cok geliyordu ki dun birden azaldi goguslerim yumusadi az sut geliyor durup dururken neden boyle oldu ya . Rezene ictim un corbasi ictim helva yedim dusa girdim sicak torba koydum goguslerime banamisin demedi kizlar ne oluyor ya kesilecek mi neden boyle oldu ya kafayı yicem aglayacam nerdeyse moralim cok bozuldu
Kendini asla üzme moralini bozma bence süt bu her gün çok olmayabilir birşeye mi kafanı taktın bişey mi oldu? Ve arada sağma cihazıyla sağ bence ablamda öyle olmuştu onun tabi iki yaşına geldi bebeği ama o da ilk zamanlar sütüm azaldı gidecek mi diye korkular yaşadı ve doktor emzir ve kalan sütü hemen sağ demişti sağma işlemi sütün artmasını süt kanallarının çalışmasını sağlıyor ama tabi herşeyden önce moralini yüksek tut sütüm gelecek sütüm geldi diye düşünerek minik Bora'yi emzir 🥰🥰🧿🧿🤗🤗

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynn valla canım ben evimde olsam hayatta misafir kabul etmezdim ama annemlerde kalıyordum annemin komşuları geldi gördü beni başıma geldi gelen işte 🤦😩 ama inşallah düzelir seninki sakın hemen mama verim deme emzir sık sık sütün gelir hemen . Lohusalık döneminde eve misafir kabul edilmemeli bu dinen de uygun değil keşke kimsenin eve gelmesine izin vermeseydin kuzum gerçekten nazar çok kötü. Şimdi annemin evindeyim ben buraya geldim bütün komşular eve geldi bebeğimi gördüler gerçekten nazara inanmazdım ama o gün den beri bebeğim ateşler içinde yanıyor gerçekten keşke hiç gelmeseydim dedim🤷😏
Kurban olurum size ya😣😣 ne yapiyim kuzum çıkıp çıkıp geliyir düşünceszler 😤mamayi almiyor zaten kuzum hic sevmiyor bi arkadasimiz demisya gogsun terbiye olmus diye ona baktm googleden insallah oyle olmustur kuzum onu okuyunca biraz rahatladim mesela ilk zamanlar gogus tas gbi oluyor sut fışkırıyor ama belli bi zamandan sonra gogus yumusak olurmus sut sadece bebegin karnini doyurcak kadar inermis cok inmezmis

Kendini asla üzme moralini bozma bence süt bu her gün çok olmayabilir birşeye mi kafanı taktın bişey mi oldu? Ve arada sağma cihazıyla sağ bence ablamda öyle olmuştu onun tabi iki yaşına geldi bebeği ama o da ilk zamanlar sütüm azaldı gidecek mi diye korkular yaşadı ve doktor emzir ve kalan sütü hemen sağ demişti sağma işlemi sütün artmasını süt kanallarının çalışmasını sağlıyor ama tabi herşeyden önce moralini yüksek tut sütüm gelecek sütüm geldi diye düşünerek minik Bora'yi emzir 🥰🥰🧿🧿🤗🤗
Canımın içi cok tesekkur ederim yok vala moralim bozuk degil biseye falan da sinirlenmedim umarim ben bosa panik yapiyorumdur kuzum💕

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kurban olurum size ya😣😣 ne yapiyim kuzum çıkıp çıkıp geliyir düşünceszler 😤mamayi almiyor zaten kuzum hic sevmiyor bi arkadasimiz demisya gogsun terbiye olmus diye ona baktm googleden insallah oyle olmustur kuzum onu okuyunca biraz rahatladim mesela ilk zamanlar gogus tas gbi oluyor sut fışkırıyor ama belli bi zamandan sonra gogus yumusak olurmus sut sadece bebegin karnini doyurcak kadar inermis cok inmezmis
Süt biraz arz talep meselesi yani bebek ne kadar emiyorsa o kadar geliyor ama kendini asla üzme modunu düşürme 🤗🤗😒

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benimde göğsüm yumuşak canım tek meme ile doyuyor bide uyku çok önemli annenin dinlenmesi
Evet bitanem uyku hatta en onemlisi ama benimki gece uyanik gunduz uyuyor e gunduz de kizim uyutmuyor🙄😖yemek temizlik kızım derken uyuamıyorum 😣 uyku hakikaten en onemli etken 1 saat bile uyumak sut yapiyor

Canımın içi stres yapma sütün geri gelir inşallah merak etme öpüyorum seni de Borayı da❤️
Canımsın bende cok öpüyorum seni ❤💋

Üzülmekten kafayı birşeye takmaktan stresten azalır canım benim azalınca şu küçük meyveli sütler olurya onlardan içiyordum çoğalıyordu tatlı şeyler ye sıkma canını bebiş emdikçe çoğalır
Bebeğim emiyor sukur kuzum meyveli sütü deneyecem
Sen stres yapıp üzülme canım daha çok azalır Allah korusun ❣️zaten minicik migdesinden ne olacak doyuyordur canım doymasa ağlardı sen yetmiyor diye düşünme yetiyor diye dusun hep beyne ne düşünürsen o uyarı olarak gidiyormuş sen hep sütüm var bebeğime yetiyor diye dusun süt artırıcı şeyler ye özellikle su çok iç 🙏
Canımsın ❤

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim ya ♥️ bundan sonra dikkat et kimsenin yanında emzirme yada seni görmelerine izin verme. Gerçekten bu insanları birtürlü anlayamıyorum biraz düşünce olur ya 🤦sende daha çok dikkat et sakın üşütme canım bende bir ara üşüttüm sabah kalktım baktım göğsüme dokunamiyorum göğsüm taş gibi bebeğimi kaç gün emziremedim Allah'ım o ağrı sızı gerçekten yani insan yirmi defa doğum yapsa öyle ağrısı olmaz 😵😞inşallah canım öyle olsun da bende rahatladım biraz çok sevindim gerçekten 🙏 bebeğin doyuyor dur kuzum. Sen bol bol havuç 🥕 ye sütün kanallarda hızlı akmasını sağlıyor o zmn biraz faydası olur belki bide su çok iç hani diyorlar ya kırklı sın soğuk su içme sütün kesilir o tamamen yalan. Sende çok stres falan yapma Allah büyüktür canım inşallah 🙏♥️

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Stres de azaltır canım sakin ol sen emzirmeye devam et bebek emdikçe çoğalır o sıkınca gelmez ilk zamanlar bol bol su iç rezeneye devam et

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla benimde aynı senin gibi iki bebegimdede kırkım çıktı sütüm azaldi ama yinede bebeğime yetiyor sana onerecegim en iyi şey su ve meyve suyu ikisi çok güzel sut yapıyor

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ya ♥️ bundan sonra dikkat et kimsenin yanında emzirme yada seni görmelerine izin verme. Gerçekten bu insanları birtürlü anlayamıyorum biraz düşünce olur ya 🤦sende daha çok dikkat et sakın üşütme canım bende bir ara üşüttüm sabah kalktım baktım göğsüme dokunamiyorum göğsüm taş gibi bebeğimi kaç gün emziremedim Allah'ım o ağrı sızı gerçekten yani insan yirmi defa doğum yapsa öyle ağrısı olmaz 😵😞inşallah canım öyle olsun da bende rahatladım biraz çok sevindim gerçekten 🙏 bebeğin doyuyor dur kuzum. Sen bol bol havuç 🥕 ye sütün kanallarda hızlı akmasını sağlıyor o zmn biraz faydası olur belki bide su çok iç hani diyorlar ya kırklı sın soğuk su içme sütün kesilir o tamamen yalan. Sende çok stres falan yapma Allah büyüktür canım inşallah 🙏♥️
Havuc dun yedim gerçekten ise yaradi bitanem hakliymissin allah razi olsun❤ yok yok tovbe bundan sonra kim gelirse gelsin arka odaya gidip emzirecem vala iyi ders oldu bana

Tamam balımmm❤❤ cok tesekkur ederim tavsileriniz icin siz olmasanız ne yapardim vala terapi gbisiniz😍😂
Stres de azaltır canım sakin ol sen emzirmeye devam et bebek emdikçe çoğalır o sıkınca gelmez ilk zamanlar bol bol su iç rezeneye devam et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar