Dokunsaniz aglayacam😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Dokunsaniz aglayacam😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,087 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dokunsaniz aglayacam😢😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bora bugun tam 30 gunluk oldu 1 aydir sutum okadar cok geliyordu ki dun birden azaldi goguslerim yumusadi az sut geliyor durup dururken neden boyle oldu ya . Rezene ictim un corbasi ictim helva yedim dusa girdim sicak torba koydum goguslerime banamisin demedi kizlar ne oluyor ya kesilecek mi neden boyle oldu ya kafayı yicem aglayacam nerdeyse moralim cok bozuldu
Cnm benim bildiğim kadarıyla üzüntü ve stres anne sütünü gerçekten kesiyor ilk kızımda başıma gelmişti bu kızımda eve kimseyi almayayım diyorum 😉

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim bildiğim kadarıyla üzüntü ve stres anne sütünü gerçekten kesiyor ilk kızımda başıma gelmişti bu kızımda eve kimseyi almayayım diyorum 😉
Vala oyle bir sansin varsa alma kuzum😂benim gelen giden eksik degil😂 mesela bak 4 gun once eltimgil geldi oglu 1 gun once 35 bin kisilik mactan cikip geliyor gelde sinirlenme iste hadi virus falan tasiyorsa vebalini nasil tasiyacak ama yok dusunce yok

Meleğimmmm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bora bugun tam 30 gunluk oldu 1 aydir sutum okadar cok geliyordu ki dun birden azaldi goguslerim yumusadi az sut geliyor durup dururken neden boyle oldu ya . Rezene ictim un corbasi ictim helva yedim dusa girdim sicak torba koydum goguslerime banamisin demedi kizlar ne oluyor ya kesilecek mi neden boyle oldu ya kafayı yicem aglayacam nerdeyse moralim cok bozuldu
Çok üzüldüldüm tatlım belkide nazar sabah ezanıyla üçkulfubialham oku ve bebeğini bolbol sev heveslenki bizde irimirdesim de sütüm aktı deriz belki işe yarar canım moral sütü dahada etkiliyo canını sıkma nolur dolar kanalların inşallah bebeğin yüzü gözü hörmetine allah büyüktür 🙏🤲😢

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım önce stres yapma ve şakın hemen biberon mamaya asılma benim de göğüslerim hem küçüldü hem yumuşadı görsen pamuk gibi ama bebegimi doyuracak kadar süt geliyor çok şükür anladım ki göğüs büyüklüğüyle ve sertliğiyle alakası yokmuş bebeğinin hareketleri zaten sana aç olup olmadığını söyler aç Bebek hiç durmaz sürekli ağlar herseye rağmen hala kafan karışık ise sağlık ocağına git ebeye danış bebeğin kilosuna baktır durumunu anlat daha iyi yardımcı olacaktır ❤️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Havuc dun yedim gerçekten ise yaradi bitanem hakliymissin allah razi olsun❤ yok yok tovbe bundan sonra kim gelirse gelsin arka odaya gidip emzirecem vala iyi ders oldu bana
Senden de razı olsun inşallah canım benim 🙏 işe yaramasina çok sevindim gerçekten. Aynn canım biri evde varsa götür odana emzir sende bebeğin de günahsiniz kuzum nazar iyi değil 👍🤦

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Vala oyle bir sansin varsa alma kuzum😂benim gelen giden eksik degil😂 mesela bak 4 gun once eltimgil geldi oglu 1 gun once 35 bin kisilik mactan cikip geliyor gelde sinirlenme iste hadi virus falan tasiyorsa vebalini nasil tasiyacak ama yok dusunce yok
İşte sende stres yapıyorsun içten içe sinirleniyorsun sütün kesiliyor canım benim ya eşine söyle sütüm kesiliyor diye biraz rahat bıraksınlar sinir oluyorum böyle düşüncesiz insanlara 😠

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Ayni şey bana oldu canım benim kızım kuvezdeydi evde sağıyordum akşama kadar belki 6 torba dolu dolu oluyordu geceyi saymıyorum sonra gitti valla mama başladık ne yaptıysam gelmedi eskisi gibi ama yine veriyorum doymuyor ağlıyor diğerlerinde hiç böyle olmamıştım bende valla bende şaşırdım ne yapalım Allah'tan mamalar var

Ya canım benimde 1 ay çok fazlaydı.. bazen ateş veriyordu sagıp şişeye atardım . Sonra azalmaya başladı napdıysam olmadı en son 3 ay zar zor emzirdim doymayınca mamaya başladık ama azda olsa günde 30 ml 50 ml olsa bile veriyorum emmeyince sagıp biberonla veriyodum şimdi ek qıdaya da başladık tamamen kesilmek üzere bebeyim şu an 6 ay 11 günlük

Tüm sayfalar yüklendi.