Sorum var Dolap uygulaması alışveriş...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Dolap uygulaması alışveriş... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 186 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dolap uygulaması alışveriş...
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız iyisiniz inşallah bir sorum olcak bu dolap uygulamasında online alışveriş yapan varmı güvenilir sitemi acaba yani ödeme esnasında benden adres bilgilerimi kart bilgilerini bide TC.no sözleşme koşulları vs istiyorda normalmi acaba

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız iyisiniz inşallah bir sorum olcak bu dolap uygulamasında online alışveriş yapan varmı güvenilir sitemi acaba yani ödeme esnasında benden adres bilgilerimi kart bilgilerini bide TC.no sözleşme koşulları vs istiyorda normalmi acaba
Cnm ben yapıyorum evet güvenilir paran hemen ödenmiyor mesela dolabın hafızası nnd aduruyor ben bir kaç eşya aldım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şöyle düşün uygulama sende satış yapacaksan diye seninde diğer insanları mağdur etmemwn adına önlem alıyor ama bu bilgiler başka kişiler yada şahıslarla paylaşılmıyor. Ben bir zaman baya kullandım evlendikten sonra kullanmayı bırakmıştım

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben yapıyorum evet güvenilir paran hemen ödenmiyor mesela dolabın hafızası nnd aduruyor ben bir kaç eşya aldım
Ben yeni üye oldum henüz satış yapmadım ama biseyler almak istiyorum ödemede adresle birlikte TC no istiyince kafam karıştı işte yani TC nnie istiyolarsa insan korkuyo artık gercekten

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende yapıyorum şimdiye kadar hiç bı sorun yaşamadım hata eşim ayakabi işiyle uğraşıyor müşterileri var gayet memnunuz

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Şöyle düşün uygulama sende satış yapacaksan diye seninde diğer insanları mağdur etmemwn adına önlem alıyor ama bu bilgiler başka kişiler yada şahıslarla paylaşılmıyor. Ben bir zaman baya kullandım evlendikten sonra kullanmayı bırakmıştım
Ben genelde trendyoldan alışveriş yapıyorum güvenilir geliyo ama TC istemesi kafamı karıştırdı cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yapıyorum şimdiye kadar hiç bı sorun yaşamadım hata eşim ayakabi işiyle uğraşıyor müşterileri var gayet memnunuz
Canm ben yeni üye oldum üye olurken TC istemislermiyiydi hatırlamıyorum kayitliyim şuanda ama şimdi biseylar alicam adres falan istiyolarsa bide TC istiyolar zorunlu bide
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm ben yeni üye oldum üye olurken TC istemislermiyiydi hatırlamıyorum kayitliyim şuanda ama şimdi biseylar alicam adres falan istiyolarsa bide TC istiyolar zorunlu bide

Tüm sayfalar yüklendi.