Dolap uygulaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Dolap uygulaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Dolap uygulaması
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar garip olacak ama sormak istedim. Dolap uygulaması var mı acaba varsa da ürünü satış yaptıktan sonra, ürünün iletilmesi, kişinin uygulamadan parayı onayalanması nasıl yapabilirim sizce? Ürün gitti ama kadın onaylamadı paramı 1 hafta içinde onaylanıyor kendinden diye duydum da ne kadar doğru bilemedim 🥲 bilgisi olan hatunlar yazabilir mi?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar garip olacak ama sormak istedim. Dolap uygulaması var mı acaba varsa da ürünü satış yaptıktan sonra, ürünün iletilmesi, kişinin uygulamadan parayı onayalanması nasıl yapabilirim sizce? Ürün gitti ama kadın onaylamadı paramı 1 hafta içinde onaylanıyor kendinden diye duydum da ne kadar doğru bilemedim 🥲 bilgisi olan hatunlar yazabilir mi?
Canım bende de var dolap uygulaması takip ediyorum ama daha önce hiç alışveriş yapmadım veya birine bir şeye satmadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım eşime sordum oda ordan satış yapıyor anında onaylanıyor normalde o işin içinde başka bir şey var dedi. Biz hem dolapdan hem letgodan satış yapıyoruz anında onay geliyor

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Canım eşime sordum oda ordan satış yapıyor anında onaylanıyor normalde o işin içinde başka bir şey var dedi. Biz hem dolapdan hem letgodan satış yapıyoruz anında onay geliyor
Ayn cnm bizde aynı şekilde öyle yapıyoruz bana da hemen onay gelmisti😊

Tüm sayfalar yüklendi.