Dönlenme mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Dönlenme mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 481 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Dönlenme mi
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Yumurta çatlmam oldu ve dün gece afedersiniz sperm dönlenme olacağı için beraberlik oldu dönlenme gerçekleştimi bilmiyorum 🤷‍♀️ akıntım var ve sağ sol kasıklarım bacaklarıma vuruyor ve belim ağrıyor karnımın altında hafif kramp gelip gidiyor göğüs var bunlar neyin belirtisi acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yumurta çatlmam oldu ve dün gece afedersiniz sperm dönlenme olacağı için beraberlik oldu dönlenme gerçekleştimi bilmiyorum 🤷‍♀️ akıntım var ve sağ sol kasıklarım bacaklarıma vuruyor ve belim ağrıyor karnımın altında hafif kramp gelip gidiyor göğüs var bunlar neyin belirtisi acaba
Yumurtlama belirtisi canım . Bu dediğin yumurta çatlıyor büyük ihtimalle inşallah hayırlısı ile döllenme olur 🤲🏻. Siz yinede bu günleri de değerlendirin canım .

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlısıyla nasip etsin canm 🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah olur Ama 2 martı yumurtlama günü afedersiniz biz o günleri değerlendirdik hep bugün ayın 6 sı anlamadım ama hayırlısı olsun
Dediğim gibi geçen bir postuna yazmıştım her kadın bir değil internette yazan yumurtlama zamanı regl başlangıcından itibaren 14 gün diyor ya o ortalama bilgi canım . Sen belki de o ortalamaya girmiyorsun şahsen benim regl başlangıcı itibari ile 14. Gün olmaz ayda iki kez yumurtlama oluyor bende

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Dediğim gibi geçen bir postuna yazmıştım her kadın bir değil internette yazan yumurtlama zamanı regl başlangıcından itibaren 14 gün diyor ya o ortalama bilgi canım . Sen belki de o ortalamaya girmiyorsun şahsen benim regl başlangıcı itibari ile 14. Gün olmaz ayda iki kez yumurtlama oluyor bende
Kız bunu nerden farkediyorsunki🤩🤩

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hiç anlamıyorum ki ben 🤷‍♀️🙄

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Adet baslangicida olabilir dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar