Doqum sonrası korse seçimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Doqum sonrası korse seçimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,778 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doqum sonrası korse seçimi
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doqumumda korse kullanamdım çok pişman oldum.. tekrar hamileyim we son haftalarım korse alacam ama nasıl bir korse alınmalı sayfa önerebilecek olan war mı.. normal doqum yapacam ona uyqun bişey önerseniz

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doqumumda korse kullanamdım çok pişman oldum.. tekrar hamileyim we son haftalarım korse alacam ama nasıl bir korse alınmalı sayfa önerebilecek olan war mı.. normal doqum yapacam ona uyqun bişey önerseniz
Bende alıcam henüz erken diye almadım ben şu korseli taytlar oluyor bele kadar ondan aliyim diyorum inceltiyormuş ama nerden alıcam bilmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ben korse yerine karnımı büyük şal gibi bir bez ile bağladim korse rahat hissettirmez diye öyle yaptım ve çokda memnun kaldım şimdi ikinci gebeliğim Allah'ın izniyle 25 gün kaldı gene aynı şekilde baglicam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum ben korse yerine karnımı büyük şal gibi bir bez ile bağladim korse rahat hissettirmez diye öyle yaptım ve çokda memnun kaldım şimdi ikinci gebeliğim Allah'ın izniyle 25 gün kaldı gene aynı şekilde baglicam
Katılıyorum gamzem bende öyle yaptım hatta 50 günlük iken korse alıp giydim bir gün kan dolaşımını baya etkiliyor beni kötü yaptı diye bir daha giymedim ama ilk 40 gün zaten vermem gereken kiloyu vermiştim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi evde atletle şort la dolaşıyorum genede banamisin demiyor
Hümeyra dan dolayı klimayida fazla açamıyorum hasta olur falan diye 🤦
Ahaha sen bensin yine sizin evde klima var bizce oda yok şortla geziyorum resmen 😂😂eve ansızın misafir gelmesin diye de dua ediyorum hiç üstğmğ başımı giyemem diye 🤦🏻‍♀️evin içinde eşarp filan da insanı mahvediyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ahaha sen bensin yine sizin evde klima var bizce oda yok şortla geziyorum resmen 😂😂eve ansızın misafir gelmesin diye de dua ediyorum hiç üstğmğ başımı giyemem diye 🤦🏻‍♀️evin içinde eşarp filan da insanı mahvediyor
Aynen kuzum benimde üstte kayınvalidemler filan var kapı çalınca mecbur hızlı hızlı giyiniyorum sonra tekrar soyunma aşamasına geçiyorum 😁

Tüm sayfalar yüklendi.