2 ay we üstü doqum yapanlar ✋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan 2 ay we üstü doqum yapanlar ✋ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,240 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 ay we üstü doqum yapanlar ✋
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Doqum yapalı 63qün oldu kızlar qöbeqimde we qöqüs arasında çıkan kıllar dökülmedi 😒 nede kararmalarim qecmedi ne qöbek cizqisi nede wajinamda. Aranzda benim qibi olan warmı. İlk doqumumdan sonrası hiç hatrlamiyrm o yüzden soruyorum kbakmayn 💜🌹

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Doqum yapalı 63qün oldu kızlar qöbeqimde we qöqüs arasında çıkan kıllar dökülmedi 😒 nede kararmalarim qecmedi ne qöbek cizqisi nede wajinamda. Aranzda benim qibi olan warmı. İlk doqumumdan sonrası hiç hatrlamiyrm o yüzden soruyorum kbakmayn 💜🌹
Kız sedoşşş sen beni görsennn 🤣karnımda bi doğan eksik bide karnımın şişliği baktıkça bu nedir diyorum o göbek koltuk altı kararmalarına yırtıklarıma bacım bende doğum yapalı 69 gün oldu . Daha yeni sayılırız lekeler malesef zamanla geçiyor . Karbonat kullanıyorum ben tavsiye ederim 😍

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3 ay oldu diyorumki kızımda hemen gitmişti kilolar bunda kaldı diyorum birde iki ay adet oldum bu ay olmadım şişlik te var canım sıkılıyor geride diyorum daha yeni doğum yaptım zamanla geçer diyorum kendimi avutuyorum😃😃

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de 3 ayı geçti o çizgi hâlâ tam geçmedi. Çatlak çok olmadı bunda ama iki üç çizgi vardı onlar mordan beyaza dönmüş artık. Kararmalara çözüm bulan olursa bana da söylesin ya

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende dün ablama sordum o tüyler de o çizgide gitmedi diye 6 aydan sonra ancak geçer dedi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
[/QUOTE
Kuzum benim çizgiler geçti sayılır ama doğumdan sonra lazere devam ettim ben gitmişken hallettim göbeğimi 🤭

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kız sedoşşş sen beni görsennn 🤣karnımda bi doğan eksik bide karnımın şişliği baktıkça bu nedir diyorum o göbek koltuk altı kararmalarına yırtıklarıma bacım bende doğum yapalı 69 gün oldu . Daha yeni sayılırız lekeler malesef zamanla geçiyor . Karbonat kullanıyorum ben tavsiye ederim 😍
Karbonatmi ne için kız o 🤔🙄😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 3 ay oldu diyorumki kızımda hemen gitmişti kilolar bunda kaldı diyorum birde iki ay adet oldum bu ay olmadım şişlik te var canım sıkılıyor geride diyorum daha yeni doğum yaptım zamanla geçer diyorum kendimi avutuyorum😃😃
Hayırlı olsun kuşum rabbim ewladnla beraber uzun ömürler wersin insaAllah 🤲❣ bende bekliyorum oqlumda nasıldm hiç hatrlamiyrm o yüzden bunda kafama takıyorum

Hayırlı olsun kuşum rabbim ewladnla beraber uzun ömürler wersin insaAllah 🤲❣ bende bekliyorum oqlumda nasıldm hiç hatrlamiyrm o yüzden bunda kafama takıyorum
Canım benim de 3 ayı geçti o çizgi hâlâ tam geçmedi. Çatlak çok olmadı bunda ama iki üç çizgi vardı onlar mordan beyaza dönmüş artık. Kararmalara çözüm bulan olursa bana da söylesin ya
Hayırlı olsun rabbim ewladinla beraber uzun ömürler wersn insaAllah kuşum ❣🤲 benmde catlaqm hiç olmadı bu qebeliqmde. Kıllanman olmusmuydu

Hemen gecmıyor zaten Sedaa 6 7 ay bi gecmesı lazım
Killanmada mi ozman qeciyor peki kıllar artık çok qozume batıyor qobek qitti onlar kaldı 🤦‍♀️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar