Sorum var Daha 20 yasındayım ama hayata. Solum normalmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bahar❤️elizan tarafından oluşturulan Daha 20 yasındayım ama hayata. Solum normalmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Daha 20 yasındayım ama hayata. Solum normalmi
Konbuyu başlatan bahar❤️elizan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

bahar❤️elizan

Kayıtlı Üye
rank
🥺💔🥲kalbim çok kırık acı çekiyor kendimi çok yanlız kimsesiz gibi hisediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥺💔🥲kalbim çok kırık acı çekiyor kendimi çok yanlız kimsesiz gibi hisediyorum yazacak veya konuşacak kimseyi bulamadım buraya yazmak istedim

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

bahar❤️elizan

Kayıtlı Üye
rank
Kimler kırdı bakalım kalbini kız
Ayaklarına kapanmama rağmen okutmayan 17 18 yaevlendiren babam kırdı erkektir yapar diyen annem ve kayınvaliden kırdı tabi baş rolde sevgili kocambeni aldatankadıran hamileyken döven alkol ve hap işter pisliği kulanan kadını horgören sen kadınsın sadece evini temizle çocularına bak ve sus sesiz ol di hiçbir şekilede hesap soramasın sadece beni başka bir kadınla görürsen hesap sora bilirsin diyen kocam kırdı biraz uzun oldu kusura bakmayın

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ayaklarına kapanmama rağmen okutmayan 17 18 yaevlendiren babam kırdı erkektir yapar diyen annem ve kayınvaliden kırdı tabi baş rolde sevgili kocambeni aldatankadıran hamileyken döven alkol ve hap işter pisliği kulanan kadını horgören sen kadınsın sadece evini temizle çocularına bak ve sus sesiz ol di hiçbir şekilede hesap soramasın sadece beni başka bir kadınla görürsen hesap sora bilirsin diyen kocam kırdı biraz uzun oldu kusura bakmayın
Derrdin çökmüş ama inan hepimizin derdi var burda herkesinki ayrı ayrı

Tüm sayfalar yüklendi.