Sorum var Daha 20 yasındayım ama hayata. Solum normalmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bahar❤️elizan tarafından oluşturulan Daha 20 yasındayım ama hayata. Solum normalmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 803 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Daha 20 yasındayım ama hayata. Solum normalmi
Konbuyu başlatan bahar❤️elizan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ayaklarına kapanmama rağmen okutmayan 17 18 yaevlendiren babam kırdı erkektir yapar diyen annem ve kayınvaliden kırdı tabi baş rolde sevgili kocambeni aldatankadıran hamileyken döven alkol ve hap işter pisliği kulanan kadını horgören sen kadınsın sadece evini temizle çocularına bak ve sus sesiz ol di hiçbir şekilede hesap soramasın sadece beni başka bir kadınla görürsen hesap sora bilirsin diyen kocam kırdı biraz uzun oldu kusura bakmayın
Ben okudum da ne oldu 2 üniversite bitirdim 2 dil biliyordum kullanmaya kullanmaya unuttum hala asgari ücrete iş bulamıyoruz.Coğrafya kader işte erkek egemen ülkede doğacağımız varmış

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben okudum da ne oldu 2 üniversite bitirdim 2 dil biliyordum kullanmaya kullanmaya unuttum hala asgari ücrete iş bulamıyoruz.Coğrafya kader işte erkek egemen ülkede doğacağımız varmış
Sen dilleri unutmuşsun bende adımı yazmayı unutmuşum vallahi kalem tutamıyorum ellerim titriyor 🤣🤣🤣aynen bende ne zorluklarla okudum ama şu an iki çocuk bakıcısı gibiyim😏hicbisey yapamıyorum bi kitap bile okumaya fırsat yok 🙄ama erkekler eve iki kuruş getiriyor diye liderlik onlarda yiyip içip gezip tozuyolar onlar erkek çünkü 😏ama siz kadinsiniz evde oturup çocuk bakacaksınız😏

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
🥺💔🥲kalbim çok kırık acı çekiyor kendimi çok yanlız kimsesiz gibi hisediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Neden canım insanın hayatında illaki dönüm noktaları olur böyle Rabbim kalıcı dert vermesin Allah a sığın canım en güzel derman ondadır

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yaşadıkların zor ama Allah'a sığın beterin beteri var başkasının derdini bilmeyen kendikini dert sanarmiş millet neler yaşıyor bir bilsen evladını kaybedenler üstüne annesini babasını kaybeden öyle kimsesiz ortalıkta kalanlar rabbim beterinden korusun iyi düşün canım biraz Allah'ta seni böyle sınıyor belki bilemeyiz dua et Allah'a illaki refaha kavuşacaksın elbet 🙏🤲😔

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sen dilleri unutmuşsun bende adımı yazmayı unutmuşum vallahi kalem tutamıyorum ellerim titriyor 🤣🤣🤣aynen bende ne zorluklarla okudum ama şu an iki çocuk bakıcısı gibiyim😏hicbisey yapamıyorum bi kitap bile okumaya fırsat yok 🙄ama erkekler eve iki kuruş getiriyor diye liderlik onlarda yiyip içip gezip tozuyolar onlar erkek çünkü 😏ama siz kadinsiniz evde oturup çocuk bakacaksınız😏
Doğurmazsın çocuk veremiyor olursun doğurursun karılık yapmıyor olursun, çalışırsın evde yoksun ev pis çalışmazsın evde yatıp para yiyor olursun her şeye şikayet

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Buna kesinlikle katiliyorum. Universite okuyanlar suan daha az kazaniyor. Atanmak zaten zor, belirli bir seviyeden sonra atanmak yarar yerine zarar da verebiliyor vs vs

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Buna kesinlikle katiliyorum. Universite okuyanlar suan daha az kazaniyor. Atanmak zaten zor, belirli bir seviyeden sonra atanmak yarar yerine zarar da verebiliyor vs vs
Meslek lisesine gitseymişiz en azından stajla mtajla bir işimiz olurdu şimdi herkes üniversite mezunu her mahallede üniversite var bi artısı kalmadı

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Meslek lisesine gitseymişiz en azından stajla mtajla bir işimiz olurdu şimdi herkes üniversite mezunu her mahallede üniversite var bi artısı kalmadı
Eskiden universite sayisi azdi, is olanagi daha iyiydi bu yuzden... Uni mezunu olunca her ise de kabul etmiyorlar maalesef... Kardesim meslek lisesj mezunu benden cok kazanıyordu resmen. İnsanin zoruna gidiyor yahu

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zaten ben şu bazı kadınları anlamıyorum ya kadın mı kadın düşmanı mı yok erkektir yapar yok sen kadınsın sus he de tamam de benim kaynanam da hep öyleydi valla ya eşimle bazen tartışırdık geç saatte beni tek bırakıp arkadaşlarının yanına gittiği zaman oğluna konuşacagına bana diyor o erkek gidebilir edebilir sen çene yapma kavga etme o yüzden kadının eşi eve bi yemek yemeye geliyor onun dışında evde durduramazsın adamı ama ben bunu kesinlikle kabul etmem çenede yaptım yeri geldi kavga da ettim şimdi eşim biz olmadan bi yere gidesi gelmiyor k. Bakmayın uzun oldu ama

Tüm sayfalar yüklendi.