Down sendromu

• Konbuyu başlatan Sevinç42
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevinç42 tarafından oluşturulan Down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,565 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Down sendromu
Konbuyu başlatan Sevinç42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar ikili testte bebeğimin düşükde olsa down sendromu olma olasılığı çıktı. İçim hiç rahat değil. Aynı durumu yaşayan ya da bilgisi var mı?
Yanılma payı çok yüksek canım testin doğruluk payı çok az inslahh hiç bir sıkıntı yoktur. Doktorların dowm sendorlumu dediği kaç bebek sapa sağlam doğuyor örnek benim ailemde de var her şey Rabbimden

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar ikili testte bebeğimin düşükde olsa down sendromu olma olasılığı çıktı. İçim hiç rahat değil. Aynı durumu yaşayan ya da bilgisi var mı?
Testlerin sonuçları net değil canım olasılık sadece kendini üzme hiç.bi arkadaşım down lu diye aldırdı bebeğini şimdi bin pişman. Bir
arkadaşım da doğurdu sapasağlam bebeği. Allah bilir olsa bile onlar mucize bebekler Allah ın emaneti bize bakımında gücünu kuvvetini verir şüphesiz.

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Ailemde genetik sorun olmadığı için ben yaptırmadım yada gerek görmedim diyelim evlat sonuçta. Zaten ense boyu kalınlık vs bakıyorlar olsa bile belli olur ama düşükse ihtimal bencede olmaz Rabbim isteğin gibi eylesin sağlıkla kucağına al inşallah

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Valahi bana demedikleri şey kalmadı. Ama ben ikili test yaptırmadım bana. Kordon'da bir damar yok. Dedi sıvı almak istediler ben istemedim sown sendromu felan. Hastalığına bakicaz dediler istemedim Allah herşeyin hayırlısını versin ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar