Dr sizlere sezaryan icin gun ver dimi 33+1

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Dr sizlere sezaryan icin gun ver dimi 33+1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,949 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dr sizlere sezaryan icin gun ver dimi 33+1
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylülün annesi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben son ana kadar beklemeyi düşünüyorum gün verse bile
Hayırlısı gülüm hepimiz saglıkla mutlulukla kucaklarımıza alalım bebişlerimizi Allahım isteyen herkese tatdırsuçın bu duyguyu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sibelim bnm de 38 haftaya mi denk geliyor yoksa geçiyor mu bu hesaplar hiç bnm isim değil ya 😀🙈 şuan 34+3 kasımın 15 20 arası
Ben unuturum diyeedoktor Kagıda yazdı🤗🤗🤗🤗

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
34+3 kasımın 15 20 arası dedi
Yani 38 hafta yami denk geliyor sizinde

Sibelim bnm de 38 haftaya mi denk geliyor yoksa geçiyor mu bu hesaplar hiç bnm isim değil ya 😀🙈 şuan 34+3 kasımın 15 20 arası
Aramızda 10 gün var bana da arlık başı dedi ama kızım 39 haftalıkken sezaryan oldum şimdi aralık- 1 gibi konuştu belden mi olacak sizin

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yani 38 hafta yami denk geliyor sizinde

Aramızda 10 gün var bana da arlık başı dedi ama kızım 39 haftalıkken sezaryan oldum şimdi aralık- 1 gibi konuştu belden mi olacak sizin
Komple bayıltma yapilcak cnam panik atağım var korkuyorum ben belden uyuşma istemdim uyuyip uyanınca herşey bitmis olsun istiyorum

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Komple bayıltma yapilcak cnam panik atağım var korkuyorum ben belden uyuşma istemdim uyuyip uyanınca herşey bitmis olsun istiyorum
Bende de var panik atak şimdi randevum var o zaman soyluycem dra panik atak korktugum zaman hemen geliyor bi agrim bile olsa basliyor panik bazı arkadaşlar uyutma olursa 4 yada 5 saat uyuycaksin bebegini emziremessin dediler oyuzden daha once belden yaptirmistim ozaman yoktu panik konustunuz mu drla

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Bende de var panik atak şimdi randevum var o zaman soyluycem dra panik atak korktugum zaman hemen geliyor bi agrim bile olsa basliyor panik bazı arkadaşlar uyutma olursa 4 yada 5 saat uyuycaksin bebegini emziremessin dediler oyuzden daha once belden yaptirmistim ozaman yoktu panik konustunuz mu drla
4 5 saat abartmışlar ne uyumusi canm yengem ameliyata girdi direk bebeği aldilar arkasından yarım saat sürmedi yengem çıktı çıkar çıkmaz kustu narkozu attı ve hemen çocuğu emzirdi hemşire verdi çocuğu 4 5 saat birşey yiyemezsin demek istemişlerdir belki bilmiyorum ki belden yapıp da bel ağrısı çok çeken olmuş panik atağım var ben doktorun yanına girince bile kalp ritmim çok yükseliyor heyecan basıyor o yüzden doktorumla konuştum belden yapıp uyustursaniz bile ben piskolojikmen kötü olurum heyacn yaparım kalp rimtim yükselir birşey olur korkarım ben dedim o zaman tamam komple uyuturuz dedi

Tüm sayfalar yüklendi.