Dr sizlere sezaryan icin gun ver dimi 33+1

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Dr sizlere sezaryan icin gun ver dimi 33+1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,952 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dr sizlere sezaryan icin gun ver dimi 33+1
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylülün annesi

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
4 5 saat abartmışlar ne uyumusi canm yengem ameliyata girdi direk bebeği aldilar arkasından yarım saat sürmedi yengem çıktı çıkar çıkmaz kustu narkozu attı ve hemen çocuğu emzirdi hemşire verdi çocuğu 4 5 saat birşey yiyemezsin demek istemişlerdir belki bilmiyorum ki belden yapıp da bel ağrısı çok çeken olmuş panik atağım var ben doktorun yanına girince bile kalp ritmim çok yükseliyor heyecan basıyor o yüzden doktorumla konuştum belden yapıp uyustursaniz bile ben piskolojikmen kötü olurum heyacn yaparım kalp rimtim yükselir birşey olur korkarım ben dedim o zaman tamam komple uyuturuz dedi
Ayni si bende oluyor zaten sezaryan da da hemen bisey yiyemiyorsun ki sizde de kalp kasilmasi oluyor mu ben dogumda panik atak geciririm diye korkuyorum en cok dogumdan degil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 33 haftalıgım kasımda gel gün vercem dedi bende nasıpse 20 sinde gidicem 36 haftalık olucam nşalah
Evet banada aynısını dedi şimdi 34 hafta olunca gel bi bakalim bide 36 haftada gel konuşuruz dedi rabbim herkese hayırlı doğum yaptirsin

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ayni si bende oluyor zaten sezaryan da da hemen bisey yiyemiyorsun ki sizde de kalp kasilmasi oluyor mu ben dogumda panik atak geciririm diye korkuyorum en cok dogumdan degil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet banada aynısını dedi şimdi 34 hafta olunca gel bi bakalim bide 36 haftada gel konuşuruz dedi rabbim herkese hayırlı doğum yaptirsin
Heyecana giriyorum kalbim beynimde atıyor resmen tansiyonum bazen tavan yapıyor o yüzden kesin komple bayılma olucak bnm

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ameliyattan sonra hemen uyuşturuyorlar mi peki bana yanlış söylemişler eğer hemen uyandirirlarsa bende öyle isterim drla konuşmam lazım ayın 9 da gitcem
Doktorunla konuş cnam ameliyatın ne kdar sürdüğünü ne kdar surede uyandığını ne zaman ayilicagin hepsini en doğru şekilde söyler ama senin dediğin gbi de yengem de hiç olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.