Sorum var Dua edin lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Dua edin lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 495 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua edin lutfen
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Son zamanlarda çok kötü şeyler oldu kendim zaten iyi değilm memleketimden uzaktayim kuzenim aylesiyle trafik kazasi geçirdi 6 yaşindaki kizi vefat etti oglu ve kendisi ağır yarali lutfen dua edin hamilelerin dualari kabul olurmuş,🙏🤲
Ya çok üzgünüm hele ki deprem den sonra çok kötü olmuş ya inanki çok üzüldüm etmez miyiz hiç başımız üstüne keşke bunların hiç birisi olmsydi 😢

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok üzgünüm hele ki deprem den sonra çok kötü olmuş ya inanki çok üzüldüm etmez miyiz hiç başımız üstüne keşke bunların hiç birisi olmsydi 😢
Hepinizden allah razi olsun kuzenim biraz daha iyi çok şükür,🙏🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim sen nerdesin çoçuklar nasil?

Çok üzüldüm ya canım 🥹 Allah şifalarını versin inşallah o yavru melek oldu 😔🤲
Amin inşallah canim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hepinizden allah razi olsun kuzenim biraz daha iyi çok şükür,🙏🤲

Canim sen nerdesin çoçuklar nasil?

Amin inşallah canim
Çok şükür canım benim çok şükür hala bursadyz canım oğlumla kayınvalidemlerle doğumum mayısın ilk haftası köyde ki evlerin yeri belli olunca bizde hemen hazır ev getrtcgz onu bekliyoruz vAlla Bursa dayz ödüm kopuyor yemin ederim ki birde en üst kattayz evde 18 senelik bilmiyorum korkuyorum o anları tekrardan yaşamaktan inşallah biran önce yurdumuza döneriz 😢 sen nerelerdesib

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar