Dua edin lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Dua edin lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,533 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua edin lutfen
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımm allahım şifa versin korkma biliyomusun corona olsak bile etrafımdakiler diyorki allah bebeği koruyor evde hafif şekilde atlatıyor duyduklarım hep böyle diyor sakın aşı olma diyor eşim de aşı olmamı istiyor ama heralde olmam covid aşısı bebeğimi riske atamam 😔 bebekler üzerindeki etkisi bilinmiyor ki doktorlar da net birşey söylemiyor kimisi ol diyor kimisi olma diyor o yüzden sıkacam disimi doğuma kadar sanırım sende korkma dua et evden çıkma pek kalabalığa falan dinlen 🤲

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canımm allahım şifa versin korkma biliyomusun corona olsak bile etrafımdakiler diyorki allah bebeği koruyor evde hafif şekilde atlatıyor duyduklarım hep böyle diyor sakın aşı olma diyor eşim de aşı olmamı istiyor ama heralde olmam covid aşısı bebeğimi riske atamam 😔 bebekler üzerindeki etkisi bilinmiyor ki doktorlar da net birşey söylemiyor kimisi ol diyor kimisi olma diyor o yüzden sıkacam disimi doğuma kadar sanırım sende korkma dua et evden çıkma pek kalabalığa falan dinlen 🤲
Canim sakin awi falan olma Azerbaycandada doktorlar hamile kadinlara izin vermiyor inan sabahdan halim bile yok Allah hepimize yardimci olsun Amin🤲🏻

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
A bilmiyordum bunu çok şaşırdım
Evet burda yasak olmaz hatta emizdiren annelere bile olmaz sut verdiyi ucun olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hata burda boyle bir wey soylediki doktorlarimiz awi olsan bele 2.3 ay sonra hamile kala bilirsin ondan daha yakin olmaz

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Evet burda yasak olmaz hatta emizdiren annelere bile olmaz sut verdiyi ucun olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hata burda boyle bir wey soylediki doktorlarimiz awi olsan bele 2.3 ay sonra hamile kala bilirsin ondan daha yakin olmaz
Demek ki hamile iken olmamakla iyi yapıyoruz ben iki doktora danıştım biri ol diğeri olma dedi hamilelik döneminde covid ilk çıktığı zamanlar bi defa yakalanmıştım zaten insan kendini riske atıyo ama bebeğine kıyamıyo

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar qaliba hasta oluyorum cok kotuyum halsizim baw agrilari falan bebeyim icin korkuyorum dua edin lutfen rebbim hic bir anneyi evladi ile sinamasin🤲🏻😣
Canim her hamilikde bas agrilari olur ben ogluma hamile olanda 9 ay basim agridi aklina kotu seyler gelmesin Rabbim sag salim bebeyini qucagina almagi nasib etsin😊

Tüm sayfalar yüklendi.