Sorum var Dua

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Dua başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,122 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanmtutenk

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin canım bende senin gibiydim eşimle her ezanda her gün her an dua ederdik cok şükür kızım kucağımda sakın umudunu kaybetme bak arkadaşımın olmasi yüzde 5 ti şimdi ikizlere hamile Allah'a sığın duanı et kendi adıma bende dua ederim sana güzel haberlerini de paylaş bizimle🤲
Rabbim razı olsun kimsenin kucağını boş bırakmasin♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçen ay gebelik şüphesiyle bir sürü post açmıştım Bu ay gebelik belirtilerinden suphelerden hiç bahsetmeyecem sadece hepinizden dua bekliyoruz bir yoldaş olsun bana yuvama bir kuş konsun dostum sırdaşım olsun istiyorum dualarınızı esirgemeyin olur mu
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzu. Rabbim tez vakitte kucağını doldursun inslqlqh senin de isteyen tüm kadınların da 🤲🏻❤️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçen ay gebelik şüphesiyle bir sürü post açmıştım Bu ay gebelik belirtilerinden suphelerden hiç bahsetmeyecem sadece hepinizden dua bekliyoruz bir yoldaş olsun bana yuvama bir kuş konsun dostum sırdaşım olsun istiyorum dualarınızı esirgemeyin olur mu
Rabbim tez vakitte hayırlı bir şekilde sanada evlat sevinci yaşatsın inşallah çiçeğim ❤️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim memleketlim Melike dua ediyorum sana özel duada ettirecemm

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim tez zamanda sizede nasip etsin inşallah canım ❤❤❤

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar