Sorum var Dua

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Dua başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,096 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanmtutenk

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Geçen ay gebelik şüphesiyle bir sürü post açmıştım Bu ay gebelik belirtilerinden suphelerden hiç bahsetmeyecem sadece hepinizden dua bekliyoruz bir yoldaş olsun bana yuvama bir kuş konsun dostum sırdaşım olsun istiyorum dualarınızı esirgemeyin olur mu
Allah sağsalim bir şekilde gönlündeki yavrucağı sana nasip etsin inşallah 🥰🙏

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Allah azze ve Celle yuvana kuşların en hayırlısını en güzel ötenlerinden bir kuş nasip etsin. Hayırlı, iffetli, şeref sahibi Salih veya Saliha bir evlat nasip etsin. Gönlün , evin, yolun, ölümün bile o yavrunun hayrıyla dolsun Allahümme amin ecmain. Dua için ne zamanki Allah'a el açsam seni de inşallah anıcam.
Geçen ay gebelik şüphesiyle bir sürü post açmıştım Bu ay gebelik belirtilerinden suphelerden hiç bahsetmeyecem sadece hepinizden dua bekliyoruz bir yoldaş olsun bana yuvama bir kuş konsun dostum sırdaşım olsun istiyorum dualarınızı esirgemeyin olur mu

Tüm sayfalar yüklendi.