Dualarınıza ıhtıyaacımız varr

• Konbuyu başlatan Aybars
  • Toplam 43 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybars tarafından oluşturulan Dualarınıza ıhtıyaacımız varr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,858 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dualarınıza ıhtıyaacımız varr
Konbuyu başlatan Aybars
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Merhablar su fazlalığından dolayı 25. Haftadan ancak bugune gelebıldık sürekli 100lere vuran sancı ve bugun cocugun kalp atışında sıkıntı cıkınca apar topar almak zorunda kaldı ... Akciğerı gelişmemiş sıyah olması gerekıyorken fılmde bembeyazmış kan değerlerı güzel degıl .. Nolur dua edınn onun icin :( :(
Rabbim sifalar versin Neden suyu fazlalaşmış söylediler mi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım mesajlarıni okdum Rabbim sana sabır yavurna da acil şifalar versin inşallah yakın zamanda kendini toplar evinize birlikte sağlıkla kucağında dönersiniz bende erken doğum yaptım benim bebeğim de bir hafta kaldı kuvez de ben kendim de rahatsız dim çektiğimi bir Allah'ım birde ben biliyom rabbim sizde sağlık sabır versin 🤲🌹💐

Merhablar su fazlalığından dolayı 25. Haftadan ancak bugune gelebıldık sürekli 100lere vuran sancı ve bugun cocugun kalp atışında sıkıntı cıkınca apar topar almak zorunda kaldı ... Akciğerı gelişmemiş sıyah olması gerekıyorken fılmde bembeyazmış kan değerlerı güzel degıl .. Nolur dua edınn onun icin :( :(
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah canım benim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcinn olsun kuzum rabbim acil şifa versin tüm ana kuxularina

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım sağ salim kavustursuz sizi

Tüm sayfalar yüklendi.