Dualarinizi eksik etmeyin kizlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Dualarinizi eksik etmeyin kizlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,705 kez görüntülenmiş, 122 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Dualarinizi eksik etmeyin kizlar 😔
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
İyi hadi çok şükür Rabb'im daha da iyi etsin inşallah 🤲🏻 morluklar serum izi falan olabilir yanık için de inşallah daha dikkatli olurlar bi an önce iyileşsinde senin güvenli kollarına dönsün canım 🤲🏻🤗
Morluk değil cnm cnm siyah lekeler oda ilaçtan zamanla gecer dedi hayırlısıyla biran önce sağlıklı bir şekilde evine gelir yavrum da işte tek korkum eve gelince inşallah birdaha tetiklenmez kötü olmaz paşam sağlıkla büyür inşallah paşam 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bayadir yoktum burda noldu hayirdir
Oğlun erken doğduğu için bir takım.sikintilari vardı cnm yoğun bakımda o yüzden dua istemiştim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar alparslani mi bilirsiniz erken dünyaya gelen minik oğlum pazar akşamı hastaneye kaldırdık bugün sabaha karşı yoğun bakıma aldılar zature olmuş akciğerleri iltihap kalpmis ve hiç birsey yemiyor baygın bir vaziyette benden aldılar doktoru kalbi çok yorgun düşüyor ve makineye bağladık nefes alamıyor dedi ve durumu iyi değil dedi iç açıcı konuşmadı herseye bekleyin diye böyle giderse entibede ede biliriz dedi çok.kotuyum lütfen dualarınızı eksik etmeyin yavrum iyileşsin kalbine zatürree yenik düşmesin Allah rızası için duanız da bizede yer verin kimim duası kabul olur belli olmaz elimden başka birsey gelmiyor 😔 çok uzun oldu hakkınızı helal edin

Bu arada istanbul da bağcılar TRG hospital özel hastanesini bilen var mı bizim burda yeni dogan yoğum bakim dolu olduğu için oraya sevk verdiler hiç bilmiyorum nasil bir yer belki bilen arkadaşlar vardır 🙏
Ay çok üzüldüm canım ya rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah Rabbim onu sana bağışlasın 🤲🤲❤️🙄

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Morluk değil cnm cnm siyah lekeler oda ilaçtan zamanla gecer dedi hayırlısıyla biran önce sağlıklı bir şekilde evine gelir yavrum da işte tek korkum eve gelince inşallah birdaha tetiklenmez kötü olmaz paşam sağlıkla büyür inşallah paşam 🤲

Oğlun erken doğduğu için bir takım.sikintilari vardı cnm yoğun bakımda o yüzden dua istemiştim
Anladim canim rabbim sizlere bagislasin saglik sihhat versin suan nasil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

alparslan nasıl canım gördün mü miniği durumunda düzelme var mı

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok üzüldüm canım ya rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah Rabbim onu sana bağışlasın 🤲🤲❤️🙄
Amin cnm inşallah 🤲

Anladim canim rabbim sizlere bagislasin saglik sihhat versin suan nasil
İlk gün yatisina göre birazdaha iyi çok şükür cnm

alparslan nasıl canım gördün mü miniği durumunda düzelme var mı
Yazmıştim durumu için ama yanlış yere mi yazdım acaba cnm gördüm cnm ilk getirdiğiniz güne göre daha iyi dedi işte elini yakmışlar birde vücudunun belirli yerleri simsiyah lekeler olmuş ilaçtan dedi zamanla gecer dedide elinin yanigini taktım kafaya işte salı günü o tekrar kavga çıkan hastaneye gidicez göz kontrolune pazartesi tahlilleri tekrarlicaz salı günü ona göre tekrar konuşuruz dedi cnm uyuyor du zaten 2 dk anca gorebildim pasami

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin cnm inşallah 🤲

İlk gün yatisina göre birazdaha iyi çok şükür cnm

Yazmıştim durumu için ama yanlış yere mi yazdım acaba cnm gördüm cnm ilk getirdiğiniz güne göre daha iyi dedi işte elini yakmışlar birde vücudunun belirli yerleri simsiyah lekeler olmuş ilaçtan dedi zamanla gecer dedide elinin yanigini taktım kafaya işte salı günü o tekrar kavga çıkan hastaneye gidicez göz kontrolune pazartesi tahlilleri tekrarlicaz salı günü ona göre tekrar konuşuruz dedi cnm uyuyor du zaten 2 dk anca gorebildim pasami
Ay siyah leke hastalıktan da olur canım rabbim en kısa sürede şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hic bir anneyi babayi evladi ile sinamasin hic bir anne baba evladi icin üzülmesin Rabbim saglik sihhat versin umarim herseY gecer ve pasana kavusursun biran önce guzel bir sekilde Allahim yar ve yardimcin olsun canim🤲

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hic bir anneyi babayi evladi ile sinamasin hic bir anne baba evladi icin üzülmesin Rabbim saglik sihhat versin umarim herseY gecer ve pasana kavusursun biran önce guzel bir sekilde Allahim yar ve yardimcin olsun canim🤲
Allah razı olsun bu güzel duan için rabbim kimseyi sınamasın cnm 🤲 bütün evlatlarimizikorusun

Tüm sayfalar yüklendi.