Sorum var Duaniza ihtiyacm var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Duaniza ihtiyacm var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 427 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Duaniza ihtiyacm var
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcu34
Hayırlı günler kızlar yarın 8 de doğuma giricem inşallah öbür bebegimi dogumda kaybettigim için birde doğumhane korkum var dua ederseniz çok sevinirim hayırlısıyla kucağıma alıyım...
Rabbim hayırlı ve sağlıklı şekilde kucağına alabilmesi nasip etsin canım rabbim hayırlı ve kolay doğum nasip etsin inşaAllah sıkma canını stres yapma🤲🌼

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayırlı günler kızlar yarın 8 de doğuma giricem inşallah öbür bebegimi dogumda kaybettigim için birde doğumhane korkum var dua ederseniz çok sevinirim hayırlısıyla kucağıma alıyım...
Canım iyi düşün iyi olsun hepsi aynı olacak diye bir şey yok bende doğumdan 6 gün sonra kaybettim hamile kalmaya vs korkuyrdum sonra kaldım ya bu na da bir şey olur vs diye düşündüm şükür yavrumu sağ Salim kucağıma aldım Rabbime şükürler olsun ki darısı senin başına inşallah güzel haberlerini bekliyoruz canım benim inşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah Rabbim kolaylık versin inşallah 💕

Tüm sayfalar yüklendi.