Sorum var Dudak yeme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 erkek annesi💙 tarafından oluşturulan Dudak yeme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 221 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dudak yeme
Konbuyu başlatan 3 erkek annesi💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben huy etmişim sürekli dudak yiyorum nasıl kurtulacam bilmiyorum biraz fazla yediğim zaman isirmaktan çenem agriyo artık şimdi küçük oğlumda yapıyor yara olur diyorum anne sende yiyosun diyo ahh şimdiki çocuklar çok bilmiş benden gördü oda alıştı sanırım belki böyle anlatınca sıradan bişey gibi duruyo ama çok kötü bişey baş agrisi bile yapiyo dudak yemek heleki cnm sıkkın olduğunda bide migren olunca isgence oluyo kendimi kontrol etmeye çalışıyorum yemiycem yemiycem diye bı bakmışım dudaklarım dişlerimin arasinda aşırı baş ağrısı yapiyo kızlar bı fikri olan falan varmı nasıl kurtulabilirim bu durumdan

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben huy etmişim sürekli dudak yiyorum nasıl kurtulacam bilmiyorum biraz fazla yediğim zaman isirmaktan çenem agriyo artık şimdi küçük oğlumda yapıyor yara olur diyorum anne sende yiyosun diyo ahh şimdiki çocuklar çok bilmiş benden gördü oda alıştı sanırım belki böyle anlatınca sıradan bişey gibi duruyo ama çok kötü bişey baş agrisi bile yapiyo dudak yemek heleki cnm sıkkın olduğunda bide migren olunca isgence oluyo kendimi kontrol etmeye çalışıyorum yemiycem yemiycem diye bı bakmışım dudaklarım dişlerimin arasinda aşırı baş ağrısı yapiyo kızlar bı fikri olan falan varmı nasıl kurtulabilirim bu durumdan
Ablacim dudaklarına nemlendirici veya krem sürsen dudaklarını yemezsin o zmn hem oğlundan yemez öyle oda unutup gider onu

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim ablamda cok yerdi demekki basi o yuzden agriyomus ,ablam parmak eklemlerinide yiyordu tamamen stresten sonradan birakti ama hala ara sira dudaklarini yiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ablamda cok yerdi demekki basi o yuzden agriyomus ,ablam parmak eklemlerinide yiyordu tamamen stresten sonradan birakti ama hala ara sira dudaklarini yiyor
Bi ara kirpiklerini kaşlarini bile yoluyordu cok steresli bi hayati vardi nasil bi pisikolojiyse cok zor olsa gerek

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank

Bi ara kirpiklerini kaşlarini bile yoluyordu cok steresli bi hayati vardi nasil bi pisikolojiyse cok zor olsa gerek
Evet benimde ayni sürekli elim çene killarimda

İyide ablam onunda yenmemesi gerektiği sende gayet iyi biliyorsun yemeden lazım yada
Dediğin gibi kolay olmuyo malesef canm istemsizce oluyo dudağımda krem oldugunu bile unutuyorum tadını bile almıyorum o anda

Tüm sayfalar yüklendi.